Meniu
0
Norai

SRAM Apex XPLR AXS galinis pavarų perjungėjas | 12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 007518175000
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
232,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Apex XPLR AXS galinis pavarų perjungėjas | 12 pavarų


Apex XPLR AXS galinis pavarų perjungėjas yra suprojektuotas pritaikyti platų dantukų diapazoną, tinka kasetėms su 36T arba 44T didžiaisiais dantukais. Jis turi išskirtinę sankabos sistemą, kuri užtikrina tobulą grandinės valdymą tiek važiuojant keliu, tiek mėgaujantis nuotykiais bekelėje. Apex XPLR AXS galinis pavarų perjungėjas pasižymi novatoriška ir intuityvia eTap perjungimo logika bei AXS ryšio galimybėmis, suteikiančiomis malonią važiavimo patirtį.

Pagrindinės savybės:

  • AXS technologija leidžia lengvą bevielį nustatymą, stebėjimą, suasmeninimą ir patikimumą.
  • Specialiai pritaikytas 1x pavarų sistemoms, tinka naudoti su 11-44 T XPLR, 10-44T XPLR ir 10-36T kasetėmis.
  • Grandinės valdymas užtikrina tylų ir saugų pavarų jungimo mechanizmą.

Technologijos:

  • X-Sync: ši technologija yra sukurta grandinės ir dantų sąveikai, siekiant sumažinti grandinės nukrypimą ir užtikrinti sklandų bei saugų grandinės laikymąsi ant dantukų.
  • eTap: tai SRAM bevielio perjungimo technologija, leidžianti lengvai ir intuityviai keisti pavaras. Jos privalumas yra paprastumas ir patikimumas, leidžiantis vartotojui lengvai valdyti pavaras.
  • AXS: bevielė technologija, leidžianti ne tik lengvai nustatyti ir asmeninti pavarų perjungimo sistemą, bet ir stebėti jos veikimą realiu laiku. AXS suteikia papildomą patikimumą ir funkcionalumą pavarų valdyme.

Techninės savybės
Maksimalus dantukų skaičius 44T
Pavaros Elektrinės
Pavarų skaičius 12
Suderinamumas Cyclocross, Gravel (SRAM 11-44 XPLR, 10-44 XPLR ir 10-36T)
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės