Meniu
0
Norai

SRAM Apex X-Sync Road dantratis | DM | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
19,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 3 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Apex X-Sync Road dantratis | DM | 1x12 pavarųSRAM Apex X-Sync Road DM" dantratis yra inovatyvus sprendimas tiems, kurie ieško greito, sklandaus ir saugaus pavarų perjungimo. Šis vienos dalies dizaino dantratis, dėka naujai suprojektuotų dantukų profilių, sukurtas taip, kad užtikrintų minimalų dėvėjimą ir optimalų pavarų perjungimą.

Pagrindinės savybės:

  • SRAM X-SYNC platūs ir siauri dantys užtikrina maksimalią grandinės kontrolę.
  • Lazeriu graviruotas dantratis yra ilgaamžis ir atsparus dėvėjimui.
  • X-Range pavarų technologija suteikia daugiau diapazono ir sklandesnį pavarų perjungimo progresą, leidžiantį visada būti tinkamoje pavaroje.

Technologijos:

  • X-SYNC™: ši technologija užtikrina optimalų grandinės įsikibimą ir valdymą. Unikalus plačių ir siaurų dantukų dizainas mažina triukšmą ir padidina efektyvumą, užtikrindamas sklandžią ir tikslią grandinės veiklą.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 40T
Kategorija Gravel
Pavaros 12
Tvirtinimas Direct Mount
Modelis Apex
Medžiaga Aliuminis
Svoris (g) ~ 235g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės