Meniu
0
Norai

Shimano Tiagra CN-4601 grandinė / 10 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
21,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Tiagra CN-4601 grandinė / 10 pavarų


Shimano Tiagra CN-4601 - 10 pavarų grandinė turinti optimizuotas vidines ir išorines plokšteles, kurios užtikrina didesnį kontakto su dantukais paviršių ir efektyvesnį galios perdavimą, todėl geriau perjungiama net esant apkrovai (HG technologija). Išorinės plokštelės apsaugo nuo grandinės užstrigimo ant grandininių žiedų, o vidinės plokštelės užtikrina sklandų galinio bėgio perjungimą. CN-4601 grandinė yra kryptinė, į tai reikia atsižvelgti montuojant.

Originalios Shimano dalys garantuoja, kad visi komponentai veiks nepriekaištingai ir užtikrins optimalų veikimą bei maksimalų saugumą ir ilgaamžiškumą.


Techninės savybės
Kategorija Road
Narelių skaičius 116
Pavaros 10
Sujungimo tipas Pin (kaištis)
Modelis CN-4601
Svoris (g) 280

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės