
Specialized Sirrus X 3.0 fitness dviratis | Gloss Sandstone Metallic
0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas:
-
Gamintojas:
Specialized
Kaina:
1100,00€
-
+
Išsaugoti
Palyginti
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Specialized Sirrus X 3.0 fitness dviratis | Gloss Sandstone Metallic

Specialized Sirrus X hibridinis dviratis miestui ir žvyrkeliams
Specialized Sirrus X – tai universalus dviratis, sukurtas komfortiškam ir efektyviam važiavimui įvairiomis dangomis. Didesnės padangos, patogesnė sėdėsena ir lengva konstrukcija leidžia užtikrintai jaustis tiek mieste, tiek už jo ribų. Tai puikus pasirinkimas kasdieniam naudojimui, treniruotėms ar laisvalaikio išvykoms.
Pagrindinės savybės:
- Lengvesnė konstrukcija: dar lengvesnis nei ankstesni modeliai, suteikia daugiau greičio ir manevringumo
- A1 aliuminio šakė: padeda sumažinti svorį ir pagerina važiavimo efektyvumą
- Patogi geometrija: šiek tiek statesnė sėdėsena užtikrina komfortą ilgesniuose važiavimuose
- Platesnės padangos: geresnis sukibimas ir stabilumas tiek asfaltu, tiek žvyru
- 1x11 Shimano CUES pavarų sistema: platus pavarų diapazonas (11–50T) sklandžiam važiavimui įvairiomis sąlygomis
- Hidrauliniai stabdžiai: galingesnis stabdymas ir patikimumas sudėtingomis sąlygomis
- Efektyvus mynimas: optimizuotas jėgos perdavimas ir sklandus važiavimas
- Tikslus valdymas: lengvas ir stabilus vairavimas įvairiose trasose
| RĖMO KOMPLEKTACIJA | |
| Rėmas | Specialized A1 Premium Aluminum, Fitness Geometry, butted tubing, internal cable routing, flat-mount disc, quick-release, Plug + Play rack/fender mounts |
| Šakė | A1 Premium Aluminum, flat-mount disc, Plug + Play fender mounts, low rider rack mounts, quick-release |
| Balnelio spaustukas | Bolt-type, 31.8mm |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Cues SL-U6000-11R, 11-Speed, Right |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Cues RD-U6000, 11-Speed |
| Kasetė | Shimano CUES CS-LG400-11, 11-speed, 11-50t |
| Grandinė | KMC eGlide for 11-Speed CUES |
| Švaistikliai | Prowheel Alloy, XXS - XS: 165mm, S - M: 170mm, L - XL: 175mm, 42t |
| Dantratis | Narrow Wide Steel 42T |
| Centrinės ašies guoliai | BB68+, BSA24, 68mm |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžiai | Tektro, 2-piston hydraulic disc |
| RATAI / PADANGOS | |
| Ratlankis | 700C disc, double-wall alloy, 22mm depth, 21mm internal width, 32h |
| Stebulė | Front Hub: Alloy, 6-bolt disc, loose ball bearing, quick-release, 32h; Rear Hub: Alloy, Shimano 11speed Freehub, 6 Bolt Disc, 32H, 10mm Axle, 135mm Spacing |
| Kameros | 700x32-50mm, 40mm Presta valve |
| Padangos | Pathfinder Wirebead Fast Gravel 700X40C |
| VAIRAS / BALNELIS | |
| Vairas | Alloy Mini Rise, 9-degree backsweep, 15mm rise, 31.8mm |
| Vairo iškyša | 3D-forged alloy, 31.8mm, 7-degree rise |
| Vairo rankenėles | Specialized Neutralizer, Body Geometry, locking grip |
| Balnelis | Bridge Sport, Steel rails, 155/143mm |
| Balnelio iškyša | Alloy, 12mm offset, 2-bolt clamp, 27.2mm |
| AKSESUARAI | |
| Pedalai | Specialized, platform |
| PAPILDOMI DUOMENYS | |
| Svoris | 11.4 kg (L) |
0 įvertinimai
0/5 Bendras įvertinimas
5
4
3
2
1
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.
Panašios prekės
Paskutinės žiūrėtos prekės












