Meniu
0
Norai

Specialized Purgatory Grid Trail 2Bliss Ready T7 27,5" sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
60,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Purgatory Grid Trail 2Bliss Ready T7 27,5" sulankstoma padanga | Black


Universaliems kalnų dviračiams pritaikytoje "Purgatory" padangoje yra didelis centrinis protektorius, kuris užtikrina veiksmingą sukibimą su minkštu paviršiumi ir išlaiko stabilumą ant kieto grunto. Ji skirta naudoti tiek priekiniam, tiek galiniam ratui. Jos unikali "block-in-block" protektoriaus konstrukcija palengvina greitą riedėjimą, gerai prisitaiko prie įvairių vietovių ir suteikia pasitikėjimo važiuojant sunkiomis sąlygomis. Padanga siūlo skirtingus korpuso variantus, kad tiktų įvairiems važiavimo stiliams ir sąlygoms: GRID korpusas, užtikrinantis lengvumo ir patvarumo pusiausvyrą, ir GRID Trail, užtikrinantis ypatingą tvirtumą. T9 mišinys užtikrina išskirtinį sukibimą techniškesnėse trasose. Ši padanga pritaikyta pagerinti bendrą važiavimo patirtį įvairiose vietovėse.


Image1 image2 image3 image4

Techninės savybės
TPI 60 TPI
Tipas Folding Tire, Tubeless Ready
Svoris (g) 915 g
Mišinys T7
Max PSI 25-50 psi
Technologijos GRID TRAIL casing

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės