Meniu
0
Norai

Specialized Pathfinder 16" padanga

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
19,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 4 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Pathfinder 16" padanga

Pathfinder yra neįtikėtina universali padanga, kuri iš pradžių buvo sukurta atsižvelgiant į šiuolaikinių nuotykių vairuotojų poreikius. Ji tapo tokia populiari ir gerai įvertinta, kad žinojome, jog privalome ją pasiūlyti įvairaus amžiaus dviratininkams.

Pathfinder Youth yra universalipadanga su sukibimo posūkiuose gumbeliais, tinkanti bet kokioms sąlygoms. Jos greitai riedantis slidus centras leis bet kokio dydžio dviratininkui tapti šeimos peletono lyderiu.

Techninės savybės
TPI 30
Tipas nesulankstoma
Mišinys 70a
Max PSI 35~65
Technologijos Flak Jacket

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės