Meniu
0
Norai

Specialized Kicker Sport 20" padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
25,00€
Specialized Kicker Sport 20 Specialized Kicker Sport 20
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Kicker Sport 20" padanga | Black


"Kicker" padanga yra puikus partneris važiavymui mieste ir dviračių parke. Ji sukurta tiems, kurie mėgsta šokinėti, atlikti triukus ar važiuoti ant vieno rato. Jos pagrindas - tankus protektorius centre, sukuriantis greitai riedančią juostą ir suteikiantis greičio, kurio trokštate gatvėse. Sumaniai suprojektuotos "block-in-block" protektorius šonuose užtikrina puikų sukibimą, todėl kiekvienas posūkis bus lengvas ir kontroliuojamas. Naujoje "Kicker" padangoje, maksimaliai padidintas sukibimas, tačiau kartu išlaikomas tylus ir pastovus veikimas, užtikrinantis malonų važiavimą kiekvieną kartą, kai išvažiuojate ant šaligatvio ar į parką.


Techninės savybės
TPI 60 TPI
Tipas Wire Bead Tire
Svoris (g) 430 g
Max PSI 25-50 psi
Technologijos Flat Protection: Flak Jacket

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės