Meniu
0
Norai

Specialized Hillbilly Grid Gravity 2Bliss Ready T9 29" sulankstoma padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
69,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Hillbilly Grid Gravity 2Bliss Ready T9 29" sulankstoma padanga | Black


cyclist_image1

Užkariaukite laukinę gamtą su "Hillbilly MTB" padangomis

Leiskitės į drąsiausius pasivažinėjimus su "Hillbilly MTB" padanga, kuri yra geriausias jūsų palydovas sudėtingose vietovėse. Ši padanga keičia žaidimo taisykles dviratininkams, mėgstantiems peržengti savo galimybių ribas stačiuose, slidžiuose ir purvinuose keliuose. Nesvarbu, ar važiuojate drėgnomis sąlygomis, ar įveikiate atšiaurias šiaurinio žemyno vietoves, "Hillbilly" padanga specialiai sukurta taip, kad užtikrintų neprilygstamą trauką ir kontrolę. Tai ne tik padanga - tai jūsų bilietas, leidžiantis užtikrintai tyrinėti nenuspėjamą ir laukinę gamtą.


cyclist_image2

Pažangus protektorius užtikrina neprilygstamą sukibimą

Hillbilly MTB padanga turi moderniausią protektoriaus raštą, kuris ją išskiria kalnų dviračių pasaulyje. Jos gilus centrinis protektorius ir stambus protektorius šonuose sukurti taip, kad įsiskverbtų į purų dirvožemį ir užtikrintų išskirtinį sukibimą važiuojant posūkiuose. Unikalus dizainas ne tik agresyviai atrodo, bet ir užtikrina struktūros vientisumą, pagerina sukibimą ir sumažina pasipriešinimą riedėjimui. Nesvarbu, ar kertate gilų molį, ar manevruojate per akmenuotas plokštes, ar kovojate su slidžiomis šaknimis, ši padanga sukurta taip, kad su viskuo susidorotų lengvai ir stabiliai.


cyclist_image3

Kiekvienam dviratininkui pritaikyta "Trail-Ready" technologija

Pasirinkite "Hillbilly MTB" padangą, norėdami patirti tokį įspūdį, kokio dar nebuvo. Galimos "GRID Trail" ir "GRID Gravity" padangų versijos, todėl jos tinka įvairiems važiavimo stiliams, įskaitant "trail", "all-mountain", "enduro" ir "downhill". "GRID Trail" korpusas puikiai tinka agresyviam važiavimui, užtikrina puikią apsaugą ir stabilumą. "GRID Gravity" korpusas, skirtas ekstremalesnėms sąlygoms, pasižymi tvirta konstrukcija, užtikrinančia puikų patvarumą ir apsaugą nuo pradūrimų. Padangos konstrukcija, suderinama su "2Bliss clincher" sistema, leidžia lengvai montuoti ir pripūsti padangą su kameromis arba be jų. Pasiruoškite įveikti bet kokią trasą su pasitikėjimu ir kontrole, nes "Hillbilly MTB" yra neprilygstamo našumo ir universali padanga.

Techninės savybės
TPI 60 TPI
Tipas Folding Tire, Tubeless Ready
Svoris (g) 1340 g
Mišinys Gripton® T9
Max PSI 25-50 psi
Technologijos GRID GRAVITY 2-ply

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės