Meniu
0
Norai

Specialized Anodized balnelio iškyšos užspaudėjai 7+9mm

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: 2812-9050
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
29,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Anodized balnelio iškyšos užspaudėjai 7+9mm

Tai iš naujo suprojektuoti užspaudėjai su optimizuota centre esančio varžto konstrukcija. Jie išlygina apkrovos pasiskirstymą, todėl labai lengva reguliuoti padėtį. Su šiuo spaustukų rinkiniu galėsite tvirtinti metalinius 7x7 mm balnelio bėgelius ir "Specialized FACT" anglies pluošto 7x9 mm balnelio bėgelius.

  • 7x7 mm ir 7x9 mm pakaitinių spaustukų rinkinys, skirtas visiems "Specialized" plento balnelio iškyšoms su vieno varžto cilindrinio pleišto formos spaustukais.

  • Naujos konstrukcijos spaustukas, užtikrinantis geresnį balnelio užspaudimą ir neslydimą.

  • Suderinamas su: "Shiv Carbon Post", "S-Works Carbon Post", "CG-R Carbon Post", "S-Works SL Pave Carbon Post", "Command Post XCP", "Venge Carbon Post".

 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Adolfas S.

2022/05/18
Adolfas S. Patvirtintas pirkėjas
Puikiai tiko karbono sedynei.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės