Meniu
0
Norai

Specialized Alpinist 27.2 balnelio iškyša / 12mm Offset

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
239,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Alpinist 27.2 balnelio iškyša / 12mm Offset

Masė yra našumo priešas, todėl pasistengėme, kad "Roval Alpinist" sėdynės stovas būtų lengviausias kada nors matytas stovas, atitinkantis mūsų standartus. 136 gramų (27,2 mm x 300 mm) svoris yra pats lengviausias, kokį tik galite rasti. Mažas svoris ne tik padeda greičiau važiuoti, bet ir pagerina pagreitį bei važiavimo kokybę. "Alpinist" 2 varžtų mikroreguliuojamas apkaba su prailgintu balnelio laikikliu užtikrina tikslų prigludimą ir saugų tvirtinimą. Galimi du dydžiai: 27,2 mm x 300 mm ir 27,2 mm x 360 mm, kiekvienas su 12 mm atsilenkimu. Kadangi jiems taikoma viso gyvenimo garantija, galite būti ramūs, žinodami, kad mes jums padedame.

  • Pažangi kompozitinė konstrukcija užtikrina mažą svorį ir patikimumą.
  • Dviejų varžtų mikroreguliuojamoji apkaba su 46 mm balnelio bėgio laikikliu leidžia efektyviai reguliuoti poslinkį nuo 0 mm iki 20 mm.
  • Galimi du dydžiai: 27,2 mm x 300 mm x 12 mm poslinkis, 27,2 mm x 360 mm x 12 mm poslinkis.
  • 136 g (27,2 mm x 300 mm).
  • Sistemos svorio riba: 125 kg.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės