Meniu
0
Norai
SKS Infinity krepšelis ant rėmo / 7 L SKS Infinity krepšelis ant rėmo / 7 L SKS Infinity krepšelis ant rėmo / 7 L SKS Infinity krepšelis ant rėmo / 7 L SKS Infinity krepšelis ant rėmo / 7 L SKS Infinity krepšelis ant rėmo / 7 L
+2

SKS Infinity krepšelis ant rėmo / 7 L

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 11947
Gamintojas: SKS
Likutis: Turime
SKS
Kaina:
99,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 0-2 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SKS Infinity krepšelis ant rėmo / 7 L

SKS INFINITY krepšys, kurį gamina Basil, yra neperšlampamas dviračio krepšys, skirtas naudoti su bagažinės laikiklių sistemomis, turinčiomis MIK adapterio plokštę. Šis krepšys yra idealus pasirinkimas apsipirkimui ar dviračių kelionėms dėl savo stilingo dizaino ir funkcionalumo.

Pagrindinės savybės:

  • Lengvas tvirtinimas su MIK adapteriu: Krepšyje yra iš anksto sumontuota MIK adapterio plokštė, esanti jo apačioje, leidžianti greitai ir saugiai pritvirtinti prie INFINITY UNIVERSAL bagažinės laikiklio ar bet kokios kitos laikiklio sistemos su MIK plokšte. Krepšio tvirtinimas yra paprastas - tereikia jį užklikti, o nuėmimas yra taip pat nesudėtingas, naudojant pateiktą atleidimo lazdelę.

  • Universalumas ir patogumas: Nuėmus nuo dviračio, INFINITY krepšys gali būti paverčiamas į praktišką krepšį dėka paminkštinto peties diržo. Ši funkcija padidina jo funkcionalumą, todėl jis tinka įvairioms veikloms, ne tik dviračių sportui.

  • Talpa ir dizainas: Su 7 litrų tūriu ir papildoma gumine tinklelio kišene, krepšys siūlo pakankamai saugojimo vietos. Jo dizainas apima didelį vidinį skyrių su ruloninio tipo uždarymu ir paminkštintas vidines dalis papildomam turinio apsaugojimui.

  • Patvarumas ir nepralaidumas vandeniui: Krepšio tvirta medžiaga yra visiškai nepralaidi vandeniui dėl klijuotų siūlių. Tai daro krepšį tinkamą naudoti įvairiomis oro sąlygomis, išlaikant turinį sausą.

  • Saugumo savybės: Saugumas yra padidintas dėl atšvaitų ir kilpų galiniam žibintui tvirtinti, didinant matomumą mažo šviesumo sąlygomis.

  • Krepšys tinka elektriniams dviračiams ir miesto-trekkingo dviračiams.
Išmatavimai yra 320 x 200 x 200 mm. Svoris yra apie 1100 g.

Apibendrinant INFINITY krepšys yra praktiškas, stilingas ir patvarus pasirinkimas dviratininkams, kuriems reikalingas universalus ir saugus būdas daiktams vežti. Jo suderinamumas su MIK sistemų laikikliais, nepralaidumas vandeniui ir saugumo savybės daro jį puikiu pasirinkimu kiekvienam dviratininkui.
 

Techninės savybės
Talpa 7 L
Spalva Black

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės