Meniu
0
Norai

SIS Energy Chew guminukas | Lemon

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: SIS131205
Gamintojas: SiS
Likutis: Turime
SiS
Kaina:
2,90€
SIS Energy Chew guminukas | Lemon SIS Energy Chew guminukas | Orange
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SIS Energy Chew guminukas | Lemon


image1

Optimizuotas Beta kuras kramtomųjų batonėlių pavidalu

"Beta Fuel Dual Source Energy Chews" - tai moksliškai patobulintas energijos šaltinis unikaliu kramtomųjų batonėlių formatu. Šie kramtomieji kramtomieji batonėliai, kurie yra kompleksinio degalų papildymo sprendimo, apimančio gėrimus ir gelius, dalis, yra sukurti taip, kad juos būtų lengva vartoti, ir juose yra 45 g angliavandenių, užtikrinančių optimalų našumą.

Svarbiausia - ilgalaikė energija ilgos veiklos metu

Ištvermės sportininkams, dažnai užsiimantiems ilgiau nei dvi valandas trunkančia veikla, per valandą reikia 80-120 g angliavandenių. Science in Sport Beta Fuel Dual Source Energy Gel Chews yra patogus ir skanus pasirinkimas, suteikiantis 45 g greitai įsisavinamų angliavandenių.

Pažangi formulė geresniam angliavandenių įsisavinimui

Naujoji "Beta Fuel" serija, sukurta padedant "Performance Solutions" komandai ir elitiniams sportininkams, pasižymi reikšmingais moksliniais pasiekimais. Ši gama leidžia vartotojams panaudoti iki 17 % daugiau angliavandenių (O'Brien ir kt., 2013), taip užtikrinant puikius rezultatus.


Typical Values Per 100g Per Serving 60g
Energy 1314kj/310kcal 788kj/186kcal
Fat 0.0g 0.0g
of which saturates 0.0g 0.0g
Carbohydrate 75g 45g
of which sugar 67g 41g
Fibre 3.7g 2.2
Protein 0.0g 0.0g
Salt 0.18g 0.11g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės