Meniu
0
Norai

Shimano SLX SM-CRM75 dantratis | DM | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
34,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano SLX SM-CRM75 dantratis | DM | 1x12 pavarų


Naujieji Shimano SLX SM-CRM75 dantračiai su tiesiogine montavimo sistema ir yra skirti SLX FC-M7100-1, FC-M7120-1 ir FC-M7130-1 1x12 pavarų švaistikliams.

Šie švaistikliai išsiskiria DYNAMIC CHAIN ENGAGEMENT+ technologija - specialus dantų profilio dizainas, sukurtas naudoti su vieno dantračio konfigūracijomis XC, enduro ir trail važiavimui. Jis užtikrina geresnį grandinės laikymąsi ir sklandesnį pedalų sukimąsi - net važiuojant per nelygumus. 

Dantratis turi Direct Mount sistemą, leidžiančią greitai ir saugiai uždėti dantračius, todėl keitimas užtrunka vos kelias minutes.

Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 30T, 32T, 34T
Kategorija MTB
Pavaros 12
Tvirtinimas 4 varžtų
Modelis SLX M7100
Medžiaga Aluminium, Steel, CFRD
Svoris (g) -

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės