Meniu
0
Norai

Shimano GRX FC-RX820-2 švaistikliai / 48-31T / 2x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
224,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano GRX FC-RX820-2 švaistikliai / 48-31T / 2x12 pavarų

 
crank_1

Lengvas važiavimas bet kokioje vietovėje

Shimano GRX švaistikliai palengvina važiavimą dviračiu įvairiomis vietovėmis. Jie sukurti taip, kad būtų lengvi, bet patvarūs, idealiai tinka tiek įkalnėms, tiek sklandžiam važiavimui keliu. Šis dviejų dantračių švaistikliai puikiai tinka važiuoti žvyrkeliais, nes siūlo pavarų derinius, padedančius neatsilikti nuo grupės. Dėl 48-31T pavarų komplektacijos jis tinka daugeliui skirtingų važiavimo dviračiu situacijų. Nesvarbu, ar kilsite į kalną, ar tiesiog mėgausitės neskubia kelione, šie švaistikliai užtikrina sklandų važiavimą.


crank_2

Pastovus tempas nelygiu keliu

Shimano GRX švaistikliai sukonstruoti taip, kad išlaikytų pastovų greitį net ir važiuojant nelygiu paviršiumi. Jų pavarų santykiai optimizuoti važiavimui žvyrkeliu, todėl lengva perjungti pavaras ir tolygiai važiuoti dviračiu. Tokia sistema leidžia daugiau dėmesio skirti važiavimo džiaugsmui, net ir važiuojant sudėtingomis trasomis.


crank_3

Pavara kiekvienai kelionei

Shimano GRX Švaistikliai, turintys platų pavarų diapazoną, paruošia jus bet kokiam nuotykiui. 17T diapazonas ir 48-31T pavarų derinys suteikia universalumo įveikti stačias įkalnes ir lengvai įsibėgėti nuokalnėse. Galimi 172,5 ir 175 mm dydžiai, todėl galite pasirinkti geriausiai tinkantį jūsų važiavimo stiliui. Šie švaistikliai pagerina jūsų važiavimo dviračiu patirtį, todėl mėgausitės tiek važiuodami takais, tiek keliaudami po apylinkes. Dėl paprastos konstrukcijos juos patogu naudoti, todėl kaskart važiuosite geriau.

Techninės savybės
Dantračio dydis 48-31T
Galinės pavaros 12
Suderinama grandinė HG 12-speed

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės