Meniu
0
Norai

Shimano GRX FC-RX820-1 švaistikliai | 42T | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
224,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano GRX FC-RX820-1 švaistikliai | 42T | 1x12 pavarų

 
crank_1

Universalus Našumas Kiekvienam Paviršiui

Patirkite nepaprastą universalumą su SHIMANO GRX švaistikliais. Specialiai sukurtais įvairių mišrių paviršių iššūkiams įveikti, šie švaistikliai siūlo unikalią lengvo dizaino ir efektyvaus energijos perdavimo sistemą. Važiuojate sunkiu taku ar geru keliu, Shimano GRX pagerina jūsų važiavimą su savo nepriekaištingu balansu ir jautrumu. Jų dizainas užtikrina, kad kiekviena jūsų pastangų dalelė būtų efektyviai paverčiama judėjimu, suteikiant sklandų ir galingą važiavimo patirtį.


crank_2

Individualiai priderinamos Pavaros

Lankstumas yra SHIMANO GRX šerdies dalis, siūlant įvairias pavarų parinktis, tinkamas bet kokiam stiliui ar paviršiui. Galimybė derinti 10-45T arba 10-51T kasetes, ir 40T arba 42T dantračius, suteikia dviratininkams laisvę pasirinkti tobulą pavarų nustatymą. Nesvarbu, ar jums labiau patinka artimas pavarų santykis lygesnėse vietovėse, ar platus diapazonas sudėtingoms įkalnėms, šie švaistikliai leidžia pritaikyti važiavimą pagal asmeninius pageidavimus ir trasos reikalavimus.


crank_3

Komfortas ir efektyvumas kiekviename minime

SHIMANO GRX yra ne tik našūs, bet ir pasižymi dviem švaistiklių ilgiais (172,5 ir 175 mm), kad būtų pritaikyti įvairaus dydžio ir važiavimo stiliaus dviratininkams. Ši galimybė užtikrina patogų ir efektyvų pedalų mynimo judesį, mažina nuovargį ir didina ištvermę. Tinkamas švaistiklių ilgis gali gerokai pagerinti jūsų važiavimą, nes optimizuoja jūsų padėtį ir išvystomą galią. Naudojant šias parinktis, SHIMANO GRX leis pritaikyti dviratį taip, kad jis idealiai tiktų jūsų kūnui, todėl kiekviena kelionė taps malonesnė ir efektyvesnė.

Techninės savybės
Dantračio dydis 42T
Galinės pavaros 12
Suderinama grandinė HG 12-speed

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės