Meniu
0
Norai

Shimano FC-M361 dantratis | 64 BCD | 3x8 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Shimano
Kaina:
14,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano FC-M361 dantratis | 64 BCD | 3x8 pavarų


Apie Shimano:

"Shimano" dantračiai liudija apie ilgametį šio prekės ženklo įsipareigojimą užtikrinti kokybę, inovacijas ir našumą dviračių pasaulyje. Shimano dantračiai sukurti taip, kad užtikrintų sklandų galios perdavimą, todėl kiekvienas pedalų mynimas efektyviai veda jus į priekį ir pagerina jūsų važiavimo patirtį, nesvarbu, ar važiuojate per miestą, ar įveikiate sudėtingus kelius. "Shimano" atsidavimas ilgaamžiškumui reiškia, kad jų dantračiai yra sukurti taip, kad tarnautų ilgai ir būtų patikimi per daugybę važiavimų. Skirdami daug dėmesio suderinamumui, "Shimano" tinka įvairiems dviračiams ir pavarų sistemoms, todėl visų lygių dviratininkai gali naudotis pažangiausių technologijų privalumais.

Rinkdamiesi "Shimano" ne tik renkatės komponentą, bet ir investuojate į dviračių sporto palikimą, sukurtą tam, kad pagerintų jūsų našumą ir malonumą kiekvieno važiavimo metu.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) 64 mm
Dantukų skaičius 22T, 28T
Kategorija MTB
Pavaros 8
Tvirtinimas 4 varžtų
Modelis FC-M361
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės