Meniu
0
Norai

Shimano CUES CS-LG400 Linkglide kasetė | 9 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
25,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano CUES CS-LG400 Linkglide kasetė | 9 pavarų


Shimano CUES LINKGLIDE LG400 yra 9 pavarų kasetė, kuri užtikrina sklandų ir tikslų perjungimą, tris kartus ilgesnį tarnavimo laiką nei kasetės su HYPERGLIDE technologija. Mėgaukitės natūraliu važiavimo džiaugsmu su sklandžiu perjungimu abiem kryptimis ir mažesniu pedaliavimo šoku.

Pavarų sistemos ilgaamžiškumas yra būtinas kasdien važinėjantiems dviratininkams, kurie gali važiuoti toje pačioje pavaroje mėnesius ar net metus. LINKGLIDE užtikrina sklandų ir tikslų perjungimą, kuris trunka ilgiau nei bet kada anksčiau. Perdaryti LINKGLIDE kasetės dantys yra žymiai storesni ir turi unikalią išpjovą, kuri drastiškai pagerina dėvėjimosi atsparumą aukšto sukimo momento panaudojime. Šis kasetės ilgaamžiškumo padidėjimas pratęsia sklandaus važiavimo veikimą ir pailgina laiką, per kurį dėl dėvėjimosi pradeda atsirasti grandinės praslydimai.

Pagrindinės savybės:

  • Važiuokite toliau su sklandžiau ir ilgalaikiu el. dviračio veikimu
  • Iki trijų kartų ilgesnis HYPERGLIDE patvarumas didelio grandinės įtempimo sąlygomis
  • Sklandus dviejų krypčių perjungimas (į vidų ir į išorę) su mažesniu pedalų smūgiu
  • LINKGLIDE pavaros technologija
  • Suderinama tik su LINKGLIDE perjungimo sistema
  • Suderinama grandinė: LINKGLIDE, HG 11 pavarų

Technologija:

LINKGLIDE yra naujovė dviračių pavarų sistemoje, kuri užtikrina sklandų pavarų perjungimą ir komfortišką pedaliavimą, skirta ilgam naudojimui. Ši technologija suteikia ramybę važiuojant su įvairiais dviračiais ir įvairiais važiavimo stiliais. LINKGLIDE yra ypatingai atspari pavara, sukurta atlaikyti kasdienį intensyvų važiavimą, ir užtikrina, kad pavarų perjungimas ir pedaliavimas išliktų aukštos kokybės tiek universaliesiems dviračiams, tiek galingiems elektriniams dviračiams. Dėl itin tvirto kasetės dizaino, pavaros keičiamos be jokių trukdžių tiek didinant, tiek mažinant greitį, kartu gerokai sumažinant dantukų nusidėvėjimą. 


Techninės savybės
Dantukų skaičius 11-36T (11-13-15-17-20-23-26-30-36) 11-41T (11-13-15-17-20-23-28-34-41) 11-46T (11-13-15-17-20-23-28-36-46)
Pavaros 9 pavarų
Suderinamumas MTB, Trekking, E-Bike
Medžiaga Plienas
Svoris (g) Nenurodyta
Technologijos LINKGLIDE

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės