Meniu
0
Norai

PRO Stealth Offroad Sport Closed balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: PRO
Likutis: Turime
PRO
Kaina:
89,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 1 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

PRO Stealth Offroad Sport Closed balnelis


"PRO Stealth Offroad Sport" balnelis suderina prieinamumą ir našumą, todėl yra puikus pasirinkimas bekelės entuziastams, kurie siekia ir patogumo, ir greičio. Šis balnelis sukurtas specialiai agresyviai pozicijai, turi plačią priekinę dalį ir bekelei pritaikytą paminkštinimą, kuris padeda greičiau ir efektyviau važiuoti nelygiomis vietovėmis. Tai biudžetinis populiariojo PRO Stealth Offroad balnelio variantas, kuriame naudojami patvarūs Chrome-Moly bėgeliai ir tvirtas PU paminkštinimas, užtikrinantis optimalų komforto ir atsparumo derinį už prieinamesnę kainą.

Pagrindinės savybės:

  • Optimizuotas bekelei: Pritaikytas agresyviam važiavimo stiliui žvyriniais ir kalnų dviračiais.
  • Ekonomiškas veikimas: Pasižymi dideliu našumu už prieinamesnę kainą, todėl prieinami platesniam dviratininkų ratui.
  • Didesnis komfortas: Naudojamas bekelei pritaikytas paminkštinimo sluoksnis, kad būtų užtikrinta atitiktis ir patogumas važiuojant nelygiu paviršiumi.
  • Platus priekinės dalies dizainas: Tai palengvina į priekį palenktą padėtį, padedančią dviratininkams išlaikyti kontrolę ir greitį įkalnėse ir sprintuose.
  • Tvirta konstrukcija: "Chrome-Moly" bėgeliai užtikrina ilgaamžiškumą, o patvari PU danga atlaiko atšiaurias važiavimo sąlygas.
  • "C-Tech" tiltelio tvirtinimas: Užtikrina stabilią ir saugią balnelio padėtį, kuri labai svarbi įveikiant sudėtingas trasas.
  • Suderinamumas su priedais: Visiškai suderinamas su visais PRO balnelio priedais, todėl jį galima lengvai pritaikyti ir atnaujinti.

Techninės savybės
Plotis 152mm
Medžiaga Carbon/Steel

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės