
Mavic Allroad S Carbon karboniniai ratai
0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas:
-
Kaina:
999,00€
-
+
Išsaugoti
Palyginti
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
99,90€ x 10 mėn.
Mavic Allroad S Carbon karboniniai ratai

Mavic gravel anglies pluošto ratų komplektas su 25 mm pločio ratlankiais
Mavic gravel anglies pluošto ratų komplektas sukurtas dviratininkams, kurie nori daugiau greičio, kontrolės ir komforto įvairiose dangose. Optimizuotas aerodinaminis profilis ir pažangi anglies pluošto konstrukcija leidžia efektyviai važiuoti tiek lygiuose ruožuose, tiek sudėtingesnėse gravel trasose, išlaikant puikų svorio ir standumo balansą.
Pagrindinės savybės:
- 25 mm pločio anglies pluošto ratlankiai: geresnis padangų stabilumas, sukibimas ir komfortas važiuojant žvyru
- Optimizuotas aero profilis: padeda išlaikyti didesnį greitį ir efektyvumą ilgesniuose ruožuose
- Adaptive Layup technologija: anglies pluoštas naudojamas tik ten, kur reikia, sumažinant svorį iki 70 g per ratlankį
- Greita reakcija: mažesnė inercija leidžia greičiau pagreitėti ir lengviau palaikyti tempą
- INFINITY stebulės sistema: užtikrina standumą ir efektyvų galios perdavimą
- Instant Drive 360 laisvos eigos sistema: lengva, patikima ir lengvai prižiūrima konstrukcija
- UST Tubeless Ready: geresnis sukibimas, komfortas ir mažesnė pradūrimų rizika
- Aukštos kokybės guoliai: sandarinti, automatiškai reguliuojami guoliai užtikrina sklandų riedėjimą
- Lengva priežiūra: paprasta aptarnavimo sistema ilgam naudojimui
- Subalansuotos savybės: derina lengvumą, standumą ir komfortą gravel važiavimui
| Techninės savybės | |
| Maksimali apkrova | 135 kg |
| Rato savybės | |
| Stabdžiai | Disc brake |
| Svoris | 1695 g |
| Tubeless Ready | Taip |
| Tinka su kamera | Taip |
| Tubular | Ne |
| Ratlankio tipas | Clincher |
| Ratlankio aukštis | 42 mm |
| Vidinis plotis | 25 mm |
| Didžiausias padangų slėgis | 4.05Bar/59PSI - 2.45Bar/36PSI |
| Stipinų tipas | bent radius, round (front and rear), stainless steel |
| Stipinų skaičius | 24 |
| Stipinų antgaliukų tipas | Steel |
| Stebulės tipas | Classic |
| Guoliai | QRM automatic setting - sealed cartridge |
| RATAI / PADANGOS | |
| Didžiausias padangos plotis | 64 mm |
Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.
Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.
Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių dėl papildomos informacijos ar paaiškinimų.
0 įvertinimai
0/5 Bendras įvertinimas
5
4
3
2
1
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.
Panašios prekės










