
Mavic Allroad 1 CL Disc aliuminis galinis ratas
0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas:
-
Kaina:
169,00€
16,90€ x 10 mėn.
-
+
Išsaugoti
Palyginti
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Mavic Allroad 1 CL Disc aliuminis galinis ratas

Mavic gravel ratų komplektas su 25 mm pločio ratlankiais
Mavic gravel ratų komplektas sukurtas tiems, kurie ieško patikimo ir komfortiško sprendimo tiek kasdieniams gravel važiavimams, tiek bikepacking nuotykiams. Tvirta konstrukcija, platesni ratlankiai ir lengva priežiūra leidžia užtikrintai važiuoti įvairiomis dangomis, išlaikant gerą kontrolę ir komfortą net ilgesnėse kelionėse.
Pagrindinės savybės:
- 25 mm pločio ratlankiai: leidžia naudoti platesnes padangas ir mažesnį slėgį geresniam komfortui bei sukibimui
- Didesnis stabilumas: užtikrina geresnę kontrolę važiuojant nelygiu paviršiumi
- Sustiprinta konstrukcija: pritaikyta didesnėms apkrovoms ir atspari smūgiams važiuojant gravel trasomis
- Tinka bikepacking: patikimas pasirinkimas ilgesnėms kelionėms su papildomu svoriu
- ID360 laisvos eigos sistema: patikima, efektyvi ir lengvai prižiūrima sistema
- J-Bend stipinai: patvarūs ir lengvai keičiami, užtikrina ilgaamžiškumą
- UST Tubeless Ready: geresnis sukibimas, komfortas ir mažesnė pradūrimų rizika
- Maža trintis: optimizuoti sandarikliai užtikrina efektyvų riedėjimą
- Aukštos kokybės guoliai: sandarinti, automatiškai reguliuojami sklandžiam veikimui
- Lengva priežiūra: paprasta konstrukcija leidžia greitai ir lengvai atlikti aptarnavimą
| Techninės savybės | |
| Maksimali apkrova | 120 kg |
| Rato savybės | |
| Stabdžiai | Disc brake |
| Svoris | 989 g |
| Tubeless Ready | Taip |
| Tinka su kamera | Taip |
| Tubular | Ne |
| Ratlankio tipas | Clincher |
| Ratlankio aukštis | 22 mm |
| Vidinis plotis | 25 mm |
| Didžiausias padangų slėgis | 4.1Bar/59PSI - 2.45Bar/36PSI |
| Stipinų tipas | bent radius, round (front and rear), steel |
| Stipinų skaičius | 28 |
| Stipinų antgaliukų tipas | Steel |
| Stebulės tipas | Classic |
| Guoliai | QRM automatic setting - sealed cartridge |
| RATAI / PADANGOS | |
| Didžiausias padangos plotis | 64 mm |
0 įvertinimai
0/5 Bendras įvertinimas
5
4
3
2
1
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.
Panašios prekės
Paskutinės žiūrėtos prekės










