Meniu
0
Norai

Look Trail Fusion pedalai | Ice Blue

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: 00026172
Gamintojas: Look
Likutis: Turime
Look
Kaina:
45,00€ Paskutinė prekė!
Look Trail Fusion pedalai | Lime Look Trail Fusion pedalai | Ice Blue
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Look Trail Fusion pedalai | Ice Blue

TRAIL FUSION pedalai leidžia puikiai valdyti kalnų dviratį ir yra daug našesni nei įprasti plokšti pedalai. Plati kompozitinė platforma užtikrina didesnį stabilumą, geresnį galios perdavimą ir maksimalų komfortą, todėl galite užtikrintai minti pedalus ir maksimaliai išnaudoti visas važiavimo galimybes. Ir nebesijaudinkite, kai trasa tampa techniška: kiekviename pedalo paviršiuje yra aštuoni keičiami kaiščiai, užtikrinantys maksimalų sukibimą. Pritaikykite savo išvaizdą viena iš 5 galimų spalvų ir pamirškite savo ribas trasoje!

KODĖL JUMS PATIKS ?

  • Plačios platformos pedalas, užtikrinantis tvirtą atramą ir geresnį stabilumą, kad važiuojant būtų galima geriau valdyti.
  • Puikus kalnų dviračio patobulinimas: platesnis (25 %), stabilesnis ir geriau sukibęs su paviršiumi nei klasikinis ar OEM pedalas.
  • Lengvas kompozitinis korpusas su 8 keičiamais kaiščiais, užtikrinančiais maksimalų komfortą ir sukibimą.
  • Galimos 5 spalvos, kad išreikštumėte savo asmenybę: laimo žalia, ledo mėlyna, raudona arba violetinė, kad nuspalvintumėte savo važiavimą, juoda, kad išliktumėte santūrūs.
  • Pasižymi LOOK meistriškumu ir Made in France kokybe.

NEĮTIKĖTINAS SUKIBIMAS!

8 keičiami kaiščiai užtikrina optimalų sukibimą, o kartu užtikrina maksimalų komfortą ir patogumą minant pedalus. Įgaubta platformos konstrukcija ir sumažintas profilio aukštis (tik 18 mm) užtikrina didžiausią efektyvumą ir pasitikėjimą, kai lenkiate posūkiuose.

SUKURTA TAIP, KAD TARNAUTŲ ILGAI

"TRAIL FUSION" pedalai pagaminti Prancūzijoje ir sukurti taip, kad tarnautų ilgai. Jų paprastas, bet pažangus dizainas yra patikimas dėl kokybiškų sudedamųjų dalių, kurias prireikus galima lengvai pakeisti ir taip pailginti pedalų naudojimo trukmę.

VAŽIUOKITE UŽTIKRINTAI

Plati TRAIL FUSION kompozitinė platforma užtikrina puikų stabilumą ir valdymą, net jei pėda nėra idealiai padėta pedalo centre. Ji siūlo 25 % didesnį kontakto plotą nei įprastiniai pedalai, todėl iš karto suteikia daugiau pasitikėjimo techninėse atkarpose ir geresnį valdymą posūkiuose.

Ašies medžiaga Chromoly +

Korpuso medžiaga Kompozitas

Q faktorius 61,5 mm

Technologija Plokšti pedalai

Platformos plotas 107x105 mm

Poros svoris 324 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Ilma C.

2023/07/20
Ilma C. Patvirtintas pirkėjas
Ačiū, viskas super. Sekmės

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės