Meniu
0
Norai

Lezyne Zecto Drive 250+ priekinis žibintas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-8F-V404
Gamintojas: Lezyne
Likutis: Turime
Lezyne
Kaina:
39,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Zecto Drive 250+ priekinis žibintas

Zecto Drive 250+ yra žemo profilio, gerai matomas žibintas su šešiais itin ryškiais šviesos diodais, kurių ryškumas siekia 250 liumenų. Šeši kombinuoti pastovaus ir blykstės režimai suteikia universalias galimybes bet kokioje situacijoje. Dienos blykstės režimas užtikrina maksimalų matomumą šviesiu paros metu, o išmanusis maitinimo indikatorius rodo akumuliatoriaus veikimo laiką ir padidina šoninį matomumą. Šviesos žibintas turi patentuotą "2-in-1" klipsų ir dirželių tvirtinimo sistemą, leidžiančią lengvai pritvirtinti prie vairo ar kilpų.

Jis yra griežtai išbandytas pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus, kad atlaikytų net atšiauriausias oro sąlygas. 650 mAh talpos akumuliatoriaus talpa užtikrina, kad Zecto Drive 250+ žibintas veiktų iki 40 valandų "Femto" režimu. Be to, jis pasižymi vandeniui atspariu USB-C įkrovimu (laidas neįtrauktas į komplektą), todėl jį lengva laikyti įkrautą ir pasiruošusį veikti.

"Lezyne Infinite Power Pack+" sukurtas taip, kad būtų suderinamas su USB-C šviesos diodų žibintais ir pailgintų veikimo laiką. Originalus "Infinite Light Power Pack" maitinimo blokas nėra suderinamas su šiuo žibintu.

  • Maksimalus liumenų skaičius: 250
  • Maksimali veikimo trukmė: 40 val.
  • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 650
  • Įkrovimo tipas: USB-C
  • Svoris: 47 g
  • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė,  Infinite Light Power Pack+ 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės