Meniu
0
Norai

Lezyne V7 PRO daugiafunkcinis raktas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MT-VPRO-07T04
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
19,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne V7 PRO daugiafunkcinis raktas

"V Pro" dviračių daugiafunkcinių įrankių seriją sudaro ištobulinta įrankių kolekcija, sukurta šiuolaikiniams dviračiams. Sukurtas efektyviai remontuoti daugumą mechaninių detalių. Apdoroto plieno įrankių antgaliai dabar ilgesni, juose įdiegta "Black Anti-Corrosion" technologija, užtikrinanti didesnį atsparumą korozijai. Apdoroto aliuminio šoninės plokštelės anoduotos juodai ir užtikrina kompaktiškumą bei patogumą. Šešios galimos parinktys ir nepakartojamas "Lezyne" stilius - lengvi "V Pro" įrankiai siūlo nuostabią vertę ir funkcionalumą visų tipų dviratininkams.

Svoris: 65g

V Pro Tool Chart


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės