Meniu
0
Norai

Lezyne Tubeless Insert remonto komplektas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MT-TBLSKIT-V1
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
29,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 4 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Tubeless Insert remonto komplektas


"Tubeless Insert Kit" - tai tobulas slapta montuojamas bekamerinių padangų taisymo rinkinys, kuris diskretiškai ir saugiai įdedamas į dviračio vairo angą. Jis pagamintas iš lengvo, patvaraus apdirbto aliuminio ir turi grūdinto nerūdijančio plieno plėstuvą.

Rinkinys lengvai pasiekiamas, kad būtų galima greitai suremontuoti padangą, ir turi penkis aukštos kokybės bekamerinius kamščius, kuriuos taip pat galima laikyti rinkinio korpuse. Jis taip pat gali būti naudojamas ir kaip vairo antgalio kamštis ir turi tris skirtingo dydžio O-žiedo tvirtinimo detales, užtikrinančias saugų tvirtinimą daugumoje vairo angų.

Pastaba: sandarinimo efektyvumas gali skirtis priklausomai nuo pradūrimo dydžio, padangos dydžio ir slėgio padangoje.


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės