Meniu
0
Norai

Lezyne KTV Drive Pro+ Alert galinis žibintas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-35R-V204
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
37,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne KTV Drive Pro+ Alert galinis žibintas

KTV Drive Pro+ Alert įdiegta naujoviška "Alert" technologija, kuri protingai reguliuoja šviesą, kad signalizuotų apie lėtėjimą ir stabdymą, veiksmingai pranešdama apie jūsų veiksmus eismui ir kitiems dviratininkams. Šis žibintas užtikrina galingą apšvietimą, kurio didžiausia galia - 150 liumenų, o "Femto" režimu veikia 20 valandų.

Šis žibintas turi šešis išvesties režimus, įskaitant itin trikdantį dienos blykstės režimą, užtikrinantį maksimalų matomumą šviesiu paros metu. Jame naudojamas plačiakampės optikos lęšis, užtikrinantis 270° matomumą, patvarus, griežtai išbandytas pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus. Universali montavimo sistema tvirtinama prie aerodinaminių arba apvalių sėdynės atramų, o integruota USB jungtis leidžia patogiai įkrauti be laido.

  • Maksimalus liumenų skaičius: 150
  • Maksimali veikimo trukmė: 20 val.
  • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 400
  • Įkrovimo tipas: USB
  • Išmatavimai: 60mm, 41mm, 64mm
  • Svoris: 50 g
  • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė, Alert


 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės