Meniu
0
Norai

Lezyne Grip Drive HV Medium rankinė pompa | Red

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MP-GRIPHV-V1M11
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
34,00€
Lezyne Grip Drive HV Medium rankinė pompa | Black Lezyne Grip Drive HV Medium rankinė pompa | Silver Lezyne Grip Drive HV Medium rankinė pompa | Red
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Grip Drive HV Medium rankinė pompa | Red

Kompaktiška ir itin efektyvi, didelės talpos dviračių rankinė pompa su grublėta rankena, kad pompa būtų geriau suimama. Jos rankenos konstrukcija pagaminta iš mechaniškai apdirbto aliuminio, todėl ji itin patvari, minimaliai sveria ir yra stilinga. Integruota ABS lanksti žarna yra suderinama su Presta ir Schrader ventiliais ir labai pagerina pumpavimo veikimą bei ergonomiką. Ši mini pompa yra sukurta iš geriausių prieinamų medžiagų. Iki 90 PSI (6,2 BAR) pumpavimo galia, todėl "Grip Drive HV" puikiai tinka visiems didelės apimties dviračių padangų naudojimo atvejams.

Komplekte yra "Composite Matrix" rėmo laikiklis.

Specifikacijos

Didžiausias slėgis: 90psi | 6.2bar

Ilgis: 231 mm

Svoris: 134 g

Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 6.2 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės