Meniu
0
Norai

Lezyne Classic Drive XL 700+ | Stick Drive žibintų komplektas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-30P-V437
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
94,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Classic Drive XL 700+ | Stick Drive žibintų komplektas


Lezyne Classic Drive XL 700+ priekinis žibintas

Klasikinis dviračių žibintas su moderniu posūkiu - Classic Drive XL 700+ priekinis žibintas su viena didelio našumo LED spinduliuote skleidžia 700 liumenų (iki 45 valandų veikimo laikas). Jis pagamintas iš cilindro formos korpuso, kuris yra kompaktiškas ir lengvas.

Vandeniui atsparus USB-C su 2A+ greitojo įkrovimo galimybe yra patogus įkrauti (laidas į komplektą neįtrauktas). Mechaniškai apdirbta aliuminio konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir efektyvų šilumos išsklaidymą. Griežtai išbandytas pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus, jis sukurtas taip, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas. Galite rinktis iš 7 skirtingų išvesties režimų: nuo dienos blykstės režimo iki ilgai veikiančio 45 val. trukmės Femto režimo. "Infinite Light Power Pack+" suderinamumas suteikia universalumo ir prailgina veikimo laiką.

"Lezyne Infinite Power Pack+" sukurtas taip, kad būtų suderinamas su USB-C šviesos diodų žibintais ir pailgintų veikimo laiką. Originalus "Infinite Light Power Pack" maitinimo blokas nėra suderinamas su šiuo žibintu.

  • Maksimalus liumenų skaičius: 700
  • Maksimali veikimo trukmė: 45 val.
  • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 3300
  • Įkrovimo tipas: USB-C
  • Svoris: 124 g
  • Išmatavimai: 98mm, 27mm, 45mm
  • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė, lenktynių rėžimas,  Infinite Light Power Pack+


Lezyne Stick Drive galinis žibintas

Neįtikėtinai plonas ir lengvas dviračio galinis žibintas su aštuoniais itin ryškiais šviesos diodų spinduliais, kurio minimalistinis dizainas optimizuotas universalumui ir paprastam naudojimui. Jame integruota USB jungtis, kad būtų galima įkrauti be laido, o jo baterija užtikrina įspūdingą 23 valandų veikimo laiką. Skleidžia iki 30 arba 15 dėmesį prikaustančių liumenų.

Paprastas O formos žiedo laikiklis patikimai tvirtinamas prie daugumos dviračių sėdynės atramų, o naujoviška magnetinė sąsaja leidžia žibintui lengvai atsiskirti nuo laikiklio, kad būtų galima greitai ir lengvai įkrauti. Dėl siauros konstrukcijos ir kompaktiško laikiklio tai puikus galinis žibintas tiems, kurie nori išlaikyti aerodinamiką arba tvirtinti prie sėdynės iškyšos, kurioje yra mažai vietos. "Stick Drive" yra suprojektuotas ir pagamintas taip, kad pasižymėtų ilgalaikiu patvarumu ir įspūdingu atsparumu vandeniui.
  • MAX LUMENŲ: 30
  • SVORIS: 23 g
  • MAX VEIKIMO LAIKAS: 23:00 val

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės