Meniu
0
Norai

GripGrab Kids Thermal Winter Balaclava veido apdangalas

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Išparduota
GripGrab
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Kids Thermal Winter Balaclava veido apdangalas

"Balaclava Junior" yra šiltas, minkštas, lengvas ir izoliuojantis galvos apdangalas, apsaugantis ausis, kaklą ir kaktą ir puikiai tinkantis po šalmu.

Idealiai tinka važiuoti dviračiu, bėgioti ir užsiimti kita veikla šaltame klimate.

"Balaclava Junior" yra pagaminta iš patogaus vilnos ir mikropluošto ir gali būti dėvima keliais skirtingais būdais, daugiau ar mažiau dengiančiais veidą, priklausomai nuo norimo efekto.

  • Minkštas ir patogus audinys
  • Geras pralaidumas orui
  • Techninis dizainas

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Rasa L.

2023/05/19
Rasa L. Patvirtintas pirkėjas
Puikiai priglunda prie veido.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės