Meniu
0
Norai

Elite Crono CX Carbon triatlono gertuvė 500 ml

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 0206512
Gamintojas: Elite
Likutis: Turime
Elite
Kaina:
9,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Elite Crono CX Carbon triatlono gertuvė 500 ml

Elite Crono CX yra specializuota gertuvė, sukurta ir naudojama dviračių sporte, ypač tarp lenktynininkų ir triatlonininkų. Ši gertuvė išsiskiria savo aerodinamine forma ir funkcionalumu, kuris yra ypatingai svarbus greičio ir efektyvumo požiūriu.

Pagrindinės Elite Crono CX gertuvės savybės:

  • Aerodinaminis dizainas: Elite Crono CX gertuvė yra sukurti taip, kad minimaliai trukdytų oro pasipriešinimui. Jos forma yra pritaikyta taip, kad ji glaudžiai priglustų prie dviračio rėmo ar laikiklio, sumažinant oro pasipriešinimą ir padedant išlaikyti aukštą greitį.

  • Talpa ir medžiaga: Gertuvės talpa paprastai yra pakankama ilgesnėms treniruotėms ar varžyboms, o jos medžiaga yra lengva ir patvari, naudojamas yra kokybiškas plastikas, kuris yra atsparus smūgiams ir lengvai valomas.

  • Patogumas naudoti: Gertuvė yra sukurta taip, kad būtų patogu gerti judant, net ir važiuojant dideliu greičiu. Jos dangtelis ir angos dizainas leidžia lengvai gerti, neprarandant greičio ar kontrolės.

  • Estetika: Elite Crono CX taip pat pasižymi stilingu dizainu, kuris papildo profesionalaus dviratininko įrangą.

  • Naudojimas varžybose: Ši gertuvė yra populiarus pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų dėl savo aerodinaminių savybių ir patogumo naudoti varžybų metu.

Apibendrinant, Elite Crono CX gertuvė yra aukštos kokybės, aerodinaminė ir funkcionali įranga, skirta dviračių sportui, suteikianti naudotojui greičio, patogumo ir stiliaus pranašumus.

Techninės savybės
Talpa 500 ml
Medžiaga Plastikas
Spalva Juoda

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės