Meniu
0
Norai

Continental Xynotal Enduro Soft 27.5" TL-Ready sulankstoma padanga | Black - Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Continental
Likutis: Turime
Continental
Kaina:
58,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Continental Xynotal Enduro Soft 27.5" TL-Ready sulankstoma padanga | Black - Black


Continental Xynotal - tai kietos dangos ir sausų sąlygų padanga.. Minkštas mišinys užtikrina puikią pasipriešinimo riedėjimui ir sukibimo pusiausvyrą. Trisluoksnis 110 TPI karkasas užtikrina puikią apsaugą nuo pradūrimo ir didžiausią stabilumą dėl "ProTection" sluoksnio, "TubelessReady" technologijos ir "Apex" standumo.

 • Disciplina: MTB
 • Matmenys: 27.5" | 27.5 x 2.40
 • ETRTO: 60-584
 • Tipas: Sulankstoma
 • Technologijos: "BlackChili", "TL-Ready", E-25
 • Spalva: juoda / juoda
 • TPI: 3/330TPI
 • Svoris: apie 1080 g (27.5x2,40)

TECHNOLOGIJOS:

 • Downhill: 6 karkaso medžiagos sluoksniai po protektoriumi užtikrina didelį atsparumą ir apsaugą nuo pradūrimo. Iš jų 4 karkaso medžiagos sluoksniai užtikrina elastingumą ir prisitaikymą.

 • Apex: Daugelį metų sėkmingai naudojama lengvųjų automobilių padangose, "Apex" stabilizuoja padangą posūkiuose. Ši technologija tinka ir didelės apimties dviračių padangoms. Apex - tai guminis protektorius, kuris dedamas tarp karkaso sluoksnių padangos apačioje. Jis sutvirtina padangos šonines sieneles, sumažindamas padangos sukimąsi esant didelėms šoninėms apkrovoms. Be to, dėl standesnių šoninių sienelių sumažėja pradūrimo rizika ir padanga neslysta nuo ratlankio. Šios savybės lemia, kad "Apex" yra mūsų kalnų ir Downhill padangos: Padangos, kurių eksploatacinis slėgis gali būti dar labiau sumažintas siekiant pagerinti sukibimą su kelio danga.

 • BlackChili mišinys: Lemiamas balansas. Padangos gumos mišinio riedėjimo savybes pirmiausia lemia trys tarpusavyje sąveikaujantys veiksniai - sukibimas [sukibimas], pasipriešinimas riedėjimui ir rida [ilgaamžiškumas] . Dilema: jei pagerinsite bet kurį iš šių veiksnių, tai gali turėti neigiamą poveikį bent vienam iš kitų veiksnių. Padanga, pasižyminti didžiausiu sukibimu, greičiau dėvisi ir lėčiau rieda. Jei padanga riedės greičiau ir bus patvaresnė, jos sukibimas su kelio danga sumažės.

 • Bekamerinės padangos: Continental karkaso konstrukcija yra ypač atspari ir nejautri pažeidimams bei svetimkūnių įsiskverbimui. Rezultatas: Jūsų padangos yra universalios, mažo svorio ir patrauklaus dizaino. Be to, padangas su šia technologija galima naudoti be kamerų arba kartu su kamera.

 • ECO: Padangos su "Continental ECO" technologija naudojasi daugiau kaip 100 metų patirtimi kuriant mopedų ir motociklų padangas. Optimizuotos ir rekomenduojamos el. dviračiams iki 25 km/val. greičiu, jos užtikrina mažą pasipriešinimą riedėjimui ir gerą apsaugą nuo pradūrimo dėl ypač aukštos kokybės konstrukcijos. Patvarumas buvo išbandytas specialiai el. dviračiams, kad būtų neutralizuotas ankstyvas nusidėvėjimas dėl papildomos varomosios jėgos.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės