Meniu
0
Norai

Continental Argotal Trail Endurance 27.5" TL-Ready sulankstoma padanga | Black - Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Continental
Likutis: Turime
Continental
Kaina:
51,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Continental Argotal Trail Endurance 27.5" TL-Ready sulankstoma padanga | Black - Black


Continental Argotal yra sulankstoma padanga, skirta važiuoti keliais ant purios dangos. Endurance mišinys skiria dėmesį patvarumui ir geroms eksploatacinėms savybėms. Trisluoksnis 60 TPI karkasas optimizuotas naudoti trasoje, o dėl papildomo "ProTection" sluoksnio ir "Tubeless Ready" technologijos užtikrinama gera apsauga nuo pradūrimo.

 • Disciplina: MTB
 • Matmenys: 27.5" | 27.5 x 2.40, 27.5x2.60
 • ETRTO: 60-584, 65-584
 • Tipas: Sulankstoma
 • Technologijos: "BlackChili", "TL-Ready", E-25
 • Spalva: juoda / juoda
 • TPI: 3/180TPI
 • Svoris: apie 1000g (27.5x2.40), 1100g (27.5x2.60)

TECHNOLOGIJOS:

 • Trail: trys karkaso medžiagos sluoksniai po protektoriumi užtikrina didelį atsparumą ir apsaugą nuo pradūrimo. Iš jų 2 karkaso medžiagos sluoksniai užtikrina elastingumą ir prisitaikymą.

 • ProTection: Dėl "ProTection" technologijos padangos užtikrina puikų sklandaus važiavimo, sukibimo ir apsaugos nuo pradūrimo derinį. Tai įmanoma dėl per visą padangą einančio papildomo apsaugos nuo pradūrimo sluoksnio, dėl kurio visa padanga tampa ypač atspari ir nejautri sužalojimams. Nepaisant papildomo sluoksnio, padanga pasižymi labai geromis amortizacijos savybėmis ir švariai lygina sunkiausius kelius. BlackChili užtikrina reikiamą sklandų važiavimą ir sukibimą. Dar viena "ProTection" technologijos iš Vokietijos ypatybė - tinkamumas naudoti Tubeless. Revoliucinė "Tubeless Ready" technologija leidžia lengvai ir nesudėtingai sumontuoti padangą. Kad sandarinimo ir naudojimo rezultatai būtų optimalūs, "Continental" rekomenduoja naudoti naująjį "Continental RevoSealant" sandariklį.

 • BlackChili mišinys: Lemiamas balansas. Padangos gumos mišinio riedėjimo savybes pirmiausia lemia trys tarpusavyje sąveikaujantys veiksniai - sukibimas [sukibimas], pasipriešinimas riedėjimui ir rida [ilgaamžiškumas] . Dilema: jei pagerinsite bet kurį iš šių veiksnių, tai gali turėti neigiamą poveikį bent vienam iš kitų veiksnių. Padanga, pasižyminti didžiausiu sukibimu, greičiau dėvisi ir lėčiau rieda. Jei padanga riedės greičiau ir bus patvaresnė, jos sukibimas su kelio danga sumažės.

 • Bekamerinės padangos: Continental karkaso konstrukcija yra ypač atspari ir nejautri pažeidimams bei svetimkūnių įsiskverbimui. Rezultatas: Jūsų padangos yra universalios, mažo svorio ir patrauklaus dizaino. Be to, padangas su šia technologija galima naudoti be kamerų arba kartu su kamera.

 • ECO: Padangos su "Continental ECO" technologija naudojasi daugiau kaip 100 metų patirtimi kuriant mopedų ir motociklų padangas. Optimizuotos ir rekomenduojamos el. dviračiams iki 25 km/val. greičiu, jos užtikrina mažą pasipriešinimą riedėjimui ir gerą apsaugą nuo pradūrimo dėl ypač aukštos kokybės konstrukcijos. Patvarumas buvo išbandytas specialiai el. dviračiams, kad būtų neutralizuotas ankstyvas nusidėvėjimas dėl papildomos varomosios jėgos.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės