Meniu
0
Norai
Ass Saver Win Wing 2 Gravel purvasaugis | Black Dot Ass Saver Win Wing 2 Gravel purvasaugis | Black Dot Ass Saver Win Wing 2 Gravel purvasaugis | Black Dot Ass Saver Win Wing 2 Gravel purvasaugis | Black Dot Ass Saver Win Wing 2 Gravel purvasaugis | Black Dot Ass Saver Win Wing 2 Gravel purvasaugis | Black Dot
+2

Ass Saver Win Wing 2 Gravel purvasaugis | Black Dot

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: WGS-2-BLK
Gamintojas: Ass Savers
Ass Savers
Kaina:
21,00€
Ass Saver Win Wing 2 Gravel purvasaugis | Black Dot Ass Saver Win Wing 2 Gravel purvasaugis | Detour Ass Saver Win Wing 2 Gravel purvasaugis | Squid Ass Saver Win Wing 2 Gravel purvasaugis | Golden Groove
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Ass Saver Win Wing 2 Gravel purvasaugis | Black Dot


Win Wing 2 jau čia! Stipresnis, švelnesnis ir tamsesnis, greičiausiai užsegamas Gravel purvasargis rinkoje tapo dar geresnis! Detour versija - tai epinis nuotykių palydovas, užtikrinantis, kad jūsų padarytos klaidos būtų padarytos teisingai!

Win Wing 2 Gravel tinka praktiškai bet kokiam Gravel dviračiui ir apsaugo dviratininką net blogiausiomis sąlygomis. Nesvarbu, kokia būtų vietovė - ant kelio ar bekelėje, "Win Wing" netriukšmaus ir neužsikirs, o sveria tik 72 g, todėl net nepastebėsite, kad jis yra.

Techniniai duomenys

Matmenys: 375 x 85 mm
Svoris: 72 g
Medžiaga: purvasaugis - 0,9 mm PP (polipropilenas), laikiklis - stiklo pluoštu sustiprintas PA (poliamidas arba nailonas), dirželis - TPU (termoplastinis poliuretanas).

Tangentinis padengimas
Raktas, padedantis suprasti, kaip veikia Win Wing, glūdi fizikoje: vanduo ir purvas palieka ratą tiesia linija nuo tangentinio išleidimo taško. Apdengdamas tik viršutinį galinį rato ketvirtadalį, Win Wing apsaugo nuo purslų, kad jie nepasiektų kritinių vairuotojo vietų, naudodamas minimalų medžiagos kiekį.

Montuokite teisingai, tvirtai pritvirtinkite 
Kad tangentinis aptakas veiktų tinkamai, purvasaugis turi būti sumontuotas labai arti rato. Siekite, kad tarpas tarp padangų būtų 5-10 mm, kad aprėptis būtų maksimali. 

Tinkamas kampas
Ne mažiau svarbus nei sandarus montavimas yra ir purvasaugio kampas. Yra trys skirtingi nustatymai, kad būtų galima kompensuoti jūsų sėdynės atramų kampą. Pasirinkite tokį, kuris leidžia užimti horizontalią arba uodegos padėtį. Venkite uodega žemyn nukreipto kampo, nes tai sumažins efektyvumą.

Tvirtas diržas
Dirželiai pagaminti iš itin tvirto TPU ir turėtų būti užveržti taip stipriai, kaip jums patogu rankomis. Jei jaučiate, kad purvasaugis nėra stabilus, pabandykite panaudoti kitą dirželio skylę.

Apsaugokite tai, ką mėgstate
Minkštos guminės kojelės švelniai apkabina jūsų rėmą. Tačiau viskas, kas prie dviračio tvirtinama ilgesnį laiką, palieka žymių. Jei labai norite išlaikyti naują dviračio išvaizdą, nepamirškite įrengti apsauginės juostos ten, kur pritvirtintas "Win Wing".

Anti-Jam 
Kad ir koks tvirtas būtų, "Win Wing" konstrukcija leidžia jam lankstytis įvykus avarijai, be to, jis sukonstruotas taip, kad neužsikimštų, jei prie jūsų dviračio priliptų didelės šiukšlės.

Apsauga nuo vagystės
Win-Wing galima pritvirtinti prie dviračio standartiniu montažiniu dirželiu per tam skirtą angą, kad nubaidyti vagis.

Patikimas
Dėl sudėtingo paprastumo ir kruopščiai parinktų medžiagų "Win-Wing" yra beveik nesunaikinamas. Vos keturi komponentai (konkurentai naudoja net 40 komponentų), todėl ne tiek jau daug kas gali sugesti. Stiklo pluoštu sutvirtintas svirčių laikiklis yra lankstus ir tvirtas, o guminiai dirželiai - praktiškai nesunaikinami.

Iš anksto sulankstomas
Paslaptis, kaip plokščią plastiko gabalą paversti veikiančiu purvasaugiu, slypi išankstiniame sulankstyme prieš naudojimą. Visos įbrėžimų linijos buvo kruopščiai suprojektuotos, kad būtų pasiekti užrakto mechanizmai, savaiminio centravimo gebėjimai, spyruoklių apkrovos ir medžiagos patvarumas. Skirkite laiko tinkamai perskaityti instrukcijas / peržiūrėti instrukcijų vaizdo įrašą, kad užtikrintumėte geriausią veikimą.

Tvarumas
Juoda geležtė pagaminta iš 80 % perdirbto PP, o "Win Wing" sukurtas taip, kad būtų galima efektyviai gabenti ir lengvai perdirbti. Kiekvieną komponentą galima įsigyti atskirai, todėl jį patogu remontuoti ir atnaujinti. "Win-Wing" 100 % pagamintas Švedijoje, ISO 14001 sertifikuotose gamyklose.
 


Techninės savybės
Medžiaga Plastikas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Irmantas K.

2024/04/29
Irmantas K. Patvirtintas pirkėjas
Superinis daiktas ????

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės