Meniu
0
Norai

AbsoluteBlack Oval SRAM T-Type Transmission dantratis | 1x12 | Red

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: AbsoluteBlack
Likutis: Turime
AbsoluteBlack
Kaina:
96,95€
AbsoluteBlack Oval SRAM T-Type Transmission dantratis | 1x12 | Black AbsoluteBlack Oval SRAM T-Type Transmission dantratis | 1x12 | Gold AbsoluteBlack Oval SRAM T-Type Transmission dantratis | 1x12 | Red AbsoluteBlack Oval SRAM T-Type Transmission dantratis | 1x12 | Titanium
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

AbsoluteBlack Oval SRAM T-Type Transmission dantratis | 1x12 | Red


Patobulinkite savo dviračių sporto patirtį su "absoluteBLACK" aukščiausios kokybės tiesioginio montavimo (Direct Mount) 1X ovaliniais dantračiais!

Originalios "absoluteBLACK" Premium tiesioginio tvirtinimo (Direct Mount) 1X ovalus dantratis yra specialiai sukurtas Sram T-Type pavarų sistemos švaistikliams. Tinka švaistikliams su 8 varžtų tvirtinimo modeliu. Perprojektuoti dantukai, užtikrina optimalų veikimą ir atsparumą purvui. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad tai yra aukščiausio lygio ovalinis dantratis, kuris užtikrina našumo padidėjimą. Dėl tikslaus 3 mm poslinkio, kiekvienas pedalų mynimo judesys yra sustiprintas, kad "absoluteBLACK" preciziška inžinerija užtikrintų galingą važiavimą. Pasitikėkite meistriškumu, ilgaamžiškumu ir standartus nustatančiais dviračių nuotykiais.

Jei norite patikrinti tarpą tarp rėmo su nauju ovaliniu dantračiu, toliau rasite didžiausio ovalo matmenis (nuo dantuko galo iki dantuko galo): 28T: 128 mm; 30T: 135 mm; 32T: 144 mm; 34T: 152 mm; 36T: 160 mm.

Suderinamumas su "Sram" dantračio apsauga nuo smūgio. 

Šie dantračiai nesuderinami su SRAM dantračio apsaugomis nuo smūgių, nes bet koks smūgis, kurį patirtų tokia apsauga, būtų perduodamas tiesiai ant grandinės, o tai gali pažeisti dantratį.

Ovalių dantračių privalumai:

Ovalių dantračių pasirinkimas yra puiki idėja, jei norite sklandžiau ir maloniau važiuoti. Šie dantračiai veikia kartu su natūraliais jūsų kūno judesiais, palengvindami minimą, kai spaudžiate žemyn, ir sumažindami pasipriešinimą, kai to nedarote. Tai reiškia, kad jūsų pedalo eiga yra sklandesnė, palyginti su įprastais apvaliais dantračiais. Ovalūs dantračiai įtraukia daugiau raumenų, bet kiekvienas iš jų dirba šiek tiek mažiau, pastangos paskirstomos didesniame plote ir mažiau apkrauna kelius. Pranašumai? Jūsų kojos išlieka žvalesnės, galite greičiau kopti į kalvas, o sunkių pasivažinėjimų metu sumažinama tikimybė "gauti" mėšlungį. Jei mėgstate važinėtis kalnų dviračiais, ovalūs dantračiai taip pat suteikia geresnį sukibimą, todėl lengviau važiuoti sunkiomis trasomis. Ovalių dantračių pasirinkimas yra protingas būdas važiavimą dviračiu paversti patogesniu ir malonesniu.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 28T, 30T, 32T, 34T, 36T
Kategorija MTB
Pavaros 12
Suderinamumas SRAM XXSL Eagle (174 mm pločio Q-Factor), XX Eagle, X0 Eagle ir kiti švaistikliai su 8 varžtų tvirtinimo sistema. Nerekomenduojama naudojant KMC grandines. Netinka 168 mm siauriems Q-factor švaistikliams.
Tvirtinimas 8 varžtų
Medžiaga Aliuminis
Svoris (g) 54-78g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės