Meniu
0
Norai

Voxom WKL50 Combo daugiafunkcinis raktas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 722000037
Gamintojas: Voxom
Voxom
Kaina:
34,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Voxom WKL50 Combo daugiafunkcinis raktas


Voxom WKL50 – tai daugiafunkcis įrankis, skirtas dviračių grandinės (masterlink) atjungimui ir sujungimui. Šis kompaktiškas įrankis yra būtinas kiekvienam dviratininkui, kuris pats prižiūri savo dviračio būklę. Dėl savo universalumo ir patogaus dizaino, Voxom WKL50 leidžia lengvai atlikti grandinės priežiūros ir taisymo darbus be papildomų įrankių.

Papildomos funkcijos

  • Integruotos padangų lopetėlės, lengvam padangų montavimui
  • Įrankis ventiliui įstatyti
  • Magnetas
  • Grandinės sujungėjo laikymo vieta

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės