Meniu
0
Norai

USWE veiksmo kameros diržas | NDM 2

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 101234
Gamintojas: USWE
USWE
Kaina:
38,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

USWE veiksmo kameros diržas | NDM 2

Veiksmo kameros diržai / NDM 2 - tai ne tik įprasti kameros diržai. Skirtingai nuo kitų iki šiol prieinamų diržų, mūsų kuprinės jau siūlo sprendimą be atšokimo. Šis diržas buvo specialiai sukurtas mūsų NDM 2.0 ir NDM 2.1 diržams ir yra lengvai tvirtinamas dviem plastikiniais spaustukais ir nedideliu velcro dirželiu. kad tvirtinimas visada būtų stabilus. Adapteriai, skirti veiksmo kamerai, į komplektą neįeina. Rekomenduojame naudoti standartinį "GoPro" kameroms skirtą tvirtinimą.

USWE veiksmo kameros diržą galima naudoti su "GoPro®" kameromis. Šis gaminys nėra susijęs su "GoPro Inc." ar jos gaminiais ir paslaugomis, nėra jos patvirtintas ar kaip nors kitaip su ja susijęs. 

Šis priedas yra tik vieno dydžio ir suderinamas su šiais gaminiais:

  • Hajker
  • Shred
  • Flow
  • Core

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės