Meniu
0
Norai

Union GH-014 galinio pavarų perjungėjo auselė | Argon18, BH, BMC, Canyon, Cube, Scott ir kt

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: G014
Gamintojas: Union
Union
Kaina:
10,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 4 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Union GH-014 galinio pavarų perjungėjo auselė | Argon18, BH, BMC, Canyon, Cube, Scott ir kt

Tinka šiems dviračiams: Argon 18, Bergamont, BH, Bianchi, BMC, Boardman, Bottechia, B'Twin, Canyon, Carrera, Centurion, Commencal, Corratec, Cube, Dahon, Decathlon, Diamondback, Electra, Focus, Fondriest, Fuji, Gary Fisher, Ghost, GT, Haibike, Isaac, Jamis, Koga-Miyata, KTM, Kuota, Lapierre, Leopard, Look, Marin, Masi, Massi, Merida, Mondraker, Muddy Fox, Orbea, Peugeot, Quintana Roo, Raleigh, Ridley, Rockrider, Rocky Mountain, Schwinn, Scott, Simplon, Stevens, Sunn, Trek, Univega, Vitus, Wilier, Winora  ir kt.

Su varžtu M8 x 0.75, dešinė

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Tomas Radzevičius

2023/08/02
Tomas Radzevičius
Plentiniam Conway RS400 (2009) puikiai tiko. Viršutinėje dalyje, kur varžtu tvirtinasi prie rėmo apie 0,7 mm metalas plonesnis už originalą (apatinė dalis, kuri neprispausta prie rėmo 1:1 kaip originalas), bet nei tvirtumui , nei atliekamoms funkcijoms tai tikrai neturi įtakos.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės