Meniu
0
Norai

Trek Dual Sport 2 Gen 5 fitness dviratis | Mulsanne

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Trek
Likutis: Turime
Trek
Kaina:
809,10€ 899,00€ -10%
Trek Dual Sport 2 Gen 5 fitness dviratis | Mulsanne Trek Dual Sport 2 Gen 5 fitness dviratis | Juniper
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Trek Dual Sport 2 Gen 5 fitness dviratis | Mulsanne

Hibridinis nuotykių partneris "kada nori ir kur nori"

Naujasis "Dual Sport", kuris nuo pievų ir asfalto gali persikelti į laukinę gamtą, padidina galimybes važiuoti visais keliais. Didesnės padangos reiškia didesnį sukibimą su kelio danga, jos derinamos su moderniu ir elegantišku nauju rėmu, kuris yra toks pat patrauklus, kaip ir jo galimybės. Pridėtos tvirtinimo detalės suteikia daugybę vietų krepšiams, purvasargiams ir bagažinėms tvirtinti, todėl "Dual Sport" galėsite pritaikyti prie savo nuotykių.

Didesnės padangos užtikrina didesnį sukibimą su šlapiais keliais ir nelygiais žvyrkeliais, o kartu padidina komfortą, nes sugeria akmenis, šaknis ir duobes.

Plunksnos svorio

Naujasis "Dual Sport" yra itin lengvas, bet ne sumažintas, todėl jį lengva valdyti tiek ant dviračio, tiek be jo.

Stabdykite užtikrintai

Hidrauliniai diskiniai stabdžiai užtikrina patikimą stabdymo galią kelyje ir bekelėje, net esant šlapiai ir slidžiai kelio dangai.

Vežkite viską

Su "Dual Sport" galima viską padaryti kitu lygiu - čia yra daugybė tvirtinimo taškų, kad galėtumėte pridėti įrangos ir pritaikyti važiavimą pagal savo poreikius. Pridėkite purvasaugius, kad kasdien važiuodami į darbą išliktumėte švarūs ir sausi, saugius rėmo krepšius, į kuriuos galima prikrauti užkandžių ir įrankių žvyrkeliui tyrinėti, arba pridėkite bagažines ir daiktadėžes, kad galėtumėte vežti daugiau daiktų, kai neturite laiko sustoti. Nesvarbu, ar keliaujate į darbą ir atgal, ar leidžiatės į žvyrkelius, ar pradedate dviračių keliones, "Dual Sport" turi visus laikiklius, kurių reikia norint pasiruošti.

Jums tinka, jei...

Mėgstate važinėti dviračiu pramogaudami, sportuodami ir važinėdami į darbą. Norite lengvo, pajėgaus hibridinio dviračio, kuris atlaikytų visas jūsų nuotykių užgaidas ir turėtų funkcijas, užtikrinančias patogų važiavimą įvairiomis vietovėmis.

Gaunama techninė įranga

Lengvas aliuminio rėmas su elegantišku vidiniu laidų pravedimu, bagažinės ir purvasaugių tvirtinimu, platūs 650b ratai ir plačios 50c padangos, kad būtų patogu važiuoti įvairiomis vietovėmis, patikima 2x9 "Shimano" pavarų dėžė su plačiu pavarų diapazonu, kad niekada nespaustumėte pedalų per stipriai ar per silpnai, patogios ergonomiškos rankenos ir galingi hidrauliniai diskiniai stabdžiai, užtikrinantys stabdymo galią bet kokiomis oro sąlygomis.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Alpha Aluminium, internal cable routing, rack & mudguard mounts, post mount disc, kickstand mount. 135x5 mm QR
Šakė Dual Sport alloy, internal brake routing, fender mounts, rack mounts, ThruSkew 5mm QR
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Shimano Altus M2010, 9-speed
Galinis pavarų perjungėjas Shimano Altus M2000, long cage
Kasetė Shimano HG200, 11-36, 9 speed
Grandinė KMC X9
Švaistikliai Forged alloy, 46/30, chainguard, 170 mm length
STABDŽIAI
Stabdžiai C-Star BH-RS925T hydraulic disc, 160 mm rotor
RATAI / PADANGOS
Ratlankis Bontrager Connection, double-wall, 32-hole, 20 mm width, Schrader valve
Stebulė Formula DC-20, alloy, 6-bolt, 5x100 mm QR Formula DC-22, alloy, 6-bolt, Shimano 8/9/10 freehub, 135x5 mm QR
Padangos Bontrager GR0 Comp, wire bead, 60 tpi, 650x50 c
Maksimalus padangos plotis 27.5x2.0"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Size: S Bontrager Comp Lowriser, alloy, 31.8 mm, 15 mm rise, 600 mm width Size: M, L Bontrager Comp Lowriser, alloy, 31.8 mm, 15 mm rise, 660 mm width Size: XL Bontrager Comp Lowriser, alloy, 31.8 mm, 15 mm rise, 690 mm width
Vairo iškyša Size: S Bontrager Elite, 31.8 mm, Blendr-compatible, 7-degree, 70 mm length Size: M, L Bontrager Elite, 31.8 mm, Blendr-compatible, 7-degree, 80 mm length Size: XL Bontrager Elite, 31.8 mm, Blendr-compatible, 7-degree, 90 mm length
Vairo rankenėles Bontrager Satellite
Balnelis Bontrager Sport
Balnelio iškyša Bontrager alloy, 27.2 mm, 12 mm offset, 330 mm length
AKSESUARAI
Pedalai Wellgo nylon body, alloy cage
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris M - 12.79 kg
Svorio limitas 136 kgVisos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės