Meniu
0
Norai

SRAM XX Eagle E-MTB švaistikliai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
240,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM XX Eagle E-MTB švaistikliai


  • Čempionato paveldas: "XX Eagle E-MTB" švaistikliai yra sukurti remiantis čempionų palikimu. "XX Eagle" šaknys glūdi elitinėse lenktynėse, kurias patvirtina daugybė pasaulio čempionato medalių, EWS serijos pergalių ir olimpinių žaidynių aukso medalių, todėl "XX Eagle" linija yra aukščiausio lygio našumo sinonimas. Šie E-MTB švaistikliai yra šio prestižinio paveldo tęsinys, specialiai pritaikytas elektrinių kalnų dviračių poreikiams.

  • Sukurta siekiant užtikrinti tvirtumą ir standumą: Šie švaistikliai - inžinerijos šedevras, kuriame anglies pluoštas derinamas su putplasčio šerdimi. Ši unikali konstrukcija pasižymi neįtikėtinu tvirtumu ir kartu užtikrina maksimalų standumą, ypač svarbų esant dideliam sukimo momentui, kuris būdingas E-MTB dviračiams. Jis sukurtas atlaikyti sunkiausias trasas ir sudėtingiausius važiavimus, užtikrinant patikimumą ten, kur tai svarbiausia.

  • Estetika ir suderinamumas: Dizainas yra ne tik įspūdingas, bet ir funkcionalus, demonstruojantis dar niekada nematytą išvaizdą, kuri įvaistiklius išskiria iš kitų. Be to, jie suderinami su "Gap Cap" dangteliu, užtikrinančiu vientisą vizualinę integraciją su BOSCH ir BROSE E-MTB alkūnėmis, ir turi ISIS sąsają, todėl puikiai dera su jūsų dviračiu.


Techninės savybės
Pavaros 12
Suderinamumas ISIS
Medžiaga Aluminum
Svoris (g) 370 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės