Meniu
0
Norai

SRAM XS-1275 GX Eagle Transmission kasetė / 12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
225,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM XS-1275 GX Eagle Transmission kasetė / 12 pavarų


SRAM GX Eagle (T-Type) kasetė yra pagrindinis veiksnys, užtikrinantis nepriekaištingą "Eagle" pavarų sistemos veikimą. Ši kasetė pasižymi puikiu pavarų perjungimo efektyvumu tiek vidinėje, tiek išorinėje grandinės pusėse, net esant dideliam apkrovimui.
Dėka "X-SYNC" technologijos, kuo aktyviau pedaliuoji, tuo sklandesnis tampa pavarų perjungimas. Kasetė sukurta 55mm grandinės linijai, mažinant ekstremalius grandinės kampus ir didinant tikslumą visame pavarų diapazone. Kasetėje yra aiškiai pažymėta nustatymo žvaigždė, leidžianti lengvą ir tikslų montavimą. Ji taip pat naudoja "Pindome" dizainą pirmoms aštuonioms pavaroms ir vienos dalies mini-klasterį paskutinėms keturioms pavarams.

Pagrindinės savybės:

  • 520% diapazonas. Pilnas X-SYNC užtikrina geriausią kada nors buvusį pavarų perjungimo efektyvumą esant apkrovimui. Optimizuoti pavarų žingsniai mažoje skalėje.
  • 55mm grandinės linijos suderinamumas užtikrina mažiau ekstremalų grandinės kampą, ilgesnį dėvėjimą ir didesnį tikslumą.

Technologija:

  • Mini Cluster: yai yra "GX Eagle" kasetės technologija, leidžianti lengvą ir kompaktišką konstrukciją.
  • X-Sync: tai SRAM sukurtas dizainas, užtikrinantis optimalų grandinės valdymą ir ilgaamžiškumą, mažinant grandinės ir žvaigždžių nusidėvėjimą.
  • Eagle: SRAM inovacinė pavarų perdavimo sistema, siūlanti aukštą efektyvumą ir patikimumą.

SRAM GX Eagle (T-Type) kasetė yra puikus pasirinkimas dviratininkams, ieškantiems aukštos kokybės, patvarumo ir inovacinių sprendimų savo dviračio transmisijai.


GX_Eagle_Transmission_kasete

Techninės savybės
Dantukų skaičius 10-52T (10-12-14-16-18-21-24-28-32-38-44-52)
Pavaros 12 pavarų
Suderinamumas MTB - XD™ Driver Body ir Transmission galiniai perjungėjai
Modelis XS-1275
Svoris (g) ~ 445 g
Technologijos XS

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės