Meniu
0
Norai

SRAM X0 Eagle Transmission Flattop grandinė | 12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
84,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 4 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM X0 Eagle Transmission Flattop grandinė | 12 pavarų


Eagle Transmission yra pirmoji savo rūšies sistema, visiškai integruota ir tarpusavyje priklausoma, o X0 Eagle Transmission (T-Tipo) Flattop grandinė yra daug daugiau nei tik grandinė. Jos unikalus plokščias viršutinis dizainas ją padaro stipriausia grandine, kokią yra SRAM pagaminę. Be to, ji atnaujina bet kokio dviračio išvaizdą. Šie detalūs ypatumai turi reikšmę. Ji pasižymi X0 specifine Tamsiai Poliarine apdaila, yra padengta be elektrolitinio nikelio ir turi PVD dangą neįtikėtinam atsparumui korozijai ir nusidėvėjimui. Visiškai patvirtinta naudoti E-MTB su tvirtais nareliais.

Savybės

  • Stipriausia kada nors SRAM pagaminta grandinė
  • Specialiai sukurta Eagle Transmisijai
  • Plokščias profilis, neįtikėtinas perjungimo našumas, žaidimą keičianti estetika.

Technologijos


HARD CHROME™ - grandinė turi keturis kartus didesnį atsparumą tempimui (nusidėvėjimui) nei kitos SRAM grandinės. Tai pasiekta dėl naujo vidinių grandinės segmentų ir apdailos proceso. HARD CHROME™ grandinė ilgiau tarnauja ir yra lygiai taip pat stipri.

PowerLock® - SRAM grandinės inžinieriai sukūrė PowerLock® kaip įrankį, nereikalaujantį specialių įrankių, bet užtikrinantį patikimą ir nuoseklų grandinių sujungimą. 

Eagle™ technologija atstovauja naujausiai 1x pavarų transmisijos technologijai. "Eagle" yra lengvesnė, paprastesnė, patvaresnė ir lengviau naudojama pavarų sistema. "Eagle" apima visiškai naujus 1x komponentus, sukurtus dar didesniam patvarumui ir našumui, išlaikant reikšmingą svorio pranašumą prieš kitas pavarų sistemas. "Eagle" technologija taip pat suteikia išplėstą 500% pavarų diapazoną, kuris yra lygus 2x11 pavarų sistemoms.


Techninės savybės
Kategorija MTB
Narelių skaičius 126
Pavaros 12
Sujungimo tipas Greitoji jungtis - PowerLock 12s T-Type BLK PVD
Modelis X0 Eagle
Svoris (g) 256

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės