Meniu
0
Norai

SRAM X0 Eagle E-MTB švaistikliai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
144,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM X0 Eagle E-MTB švaistikliai


  • Akį traukiantis dizainas: "X0 Eagle E-MTB" švaistikliai yra tikras išskirtinumas, nes jie patrauklūs vizualiai, tačiau taip pat yra veiksmingi. Jie sukurti specialiai elektriniams kalnų dviračiams ir pasižymi patvarumu, kurio tikitės iš X0 linijos. Šie švaistikliai skirti ne tik išvaizdai, bet ir tam, kad jūsų važiavimui būtų suteiktas naujas stiliaus lygis, nesumažinant kokybės.

  • Subalansuotas našumas ir patvarumas: Pagaminti tik iš aliuminio, šie švaistikliai puikiai subalansuoja standumą ir svorį, todėl idealiai tinka sudėtingiems E-MTB važiavimams. Medžiagų derinys užtikrina, kad jie yra ne tik lengvi, bet ir pakankamai tvirti, kad atlaikytų sunkumus nelygiose vietovėse. Jie sukurti taip, kad kiekvieno važiavimo metu užtikrintų geriausią įmanomą našumą.

  • Suderinamumas ir apsauga: "X0 Eagle E-MTB" švaistikliai, suporuoti su "X0 Eagle Transmission" (T-Type) tiesiogiai montuojamu grandinės žiedu, užtikrina aukščiausio lygio našumą ir tvirtumą. Jis taip pat suderinamas su "Gap Cap", kad vientisai atrodytų su BOSCH ir BROSE E-MTB švaistikliais. Pasirinktinai prisukamos apsaugos užtikrina papildomą jūsų grandinės žiedo apsaugą, todėl jis išliks saugus net sunkiausiomis sąlygomis. Šie švaistikliai yra pagrindinis bet kurios aukščiausios kokybės E-MTB komplektacijos komponentas.


Techninės savybės
Pavaros 12
Suderinamumas ISIS
Medžiaga Aluminum
Svoris (g) 490 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės