Meniu
0
Norai

SRAM Level Ultimate Stealth 2-Piston galinis stabdis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 005018196001
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
272,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Level Ultimate Stealth 2-Piston galinis stabdis


brakes_image1

Aukštos kokybės stabdymas su "Level Ultimate Stealth" 2 stūmoklių stabdžiais

"Level Ultimate Stealth" 2 stūmoklių stabdžiai sujungia aukščiausios klasės dizainą ir įspūdingus 4 stūmoklių suportus, todėl pasiekiamas išskirtinis galios ir svorio balansas. Ši sistema pritaikyta tiems, kuriems reikia stiprios stabdymo galios be didelių gabaritų, todėl puikiai tinka XC lenktynėms. Naujasis rankenėlių dizainas sukurtas ne tik dėl našumo, bet ir tam, kad jūsų dviratis atrodytų elegantiškai ir moderniai. Tai idealus pasirinkimas dviratininkams, kurie nori, kad jų įranga būtų tokia pat greita ir švari, kaip ir jų važiavimo stilius.


brakes_image2

Supaprastinta priežiūra, pastovus veikimas

Dar niekada nebuvo taip paprasta prižiūrėti stabdžius dėl naujoviškos stabdžių skysčio grandinės konstrukcijos. Dabar sistemos išleidimo anga yra suportų apačioje, o konstrukcija leidžia efektyviai bendrauti visoms stūmoklio angoms, todėl sistemos išleidimas yra paprastas. SRAM "DirectLink" rankenėlės konstrukcija užtikrina greitą ir patikimą reakciją į stabdžių panaudojimą, todėl tiksliai kontroliuojate važiavimą. Tiksliai užsandarinti rankenelės guoliai ne tik pagerina stabdymo pojūtį, bet ir užtikrina lengvą, nuoseklų stabdymą vienu pirštu.


brakes_image3

Pažangus dizainas, užtikrinantis patikimą stabdymą

„Level Ultimate Stealth 2-Piston“ turi pažangią SRAM paskirstymo angos uždarymo sistemą, kurią sudaro patvarūs sandarikliai ir sklandžiai užbaigta cilindro anga. Ši sistema yra labai svarbi užtikrinant pastovią ir patikimą stabdymo galią ir nuoseklumą. Be to, naujai sukurta stabdžių rankenėlė su pertvarkyta pūsle efektyviai reguliuoja ir sumažina oro burbuliukus. Be to, naudojant pasiekiamumo reguliavimo funkciją, stabdžių pritaikymas pagal savo pageidavimus yra greitas ir lengvas.

Techninės savybės
Stabdžių kaladėlių tipas Steel-backed organic
Stabdžių padėtis Dešinė pusė
Stabdžių rankenėlės medžiaga Carbon
Stabdžių šarvo ilgis 2000 mm
Stabdžių skystis DOT 5.1
Stabdžių vieta Galas
Suderinamumas MTB
Stabdžių tipas Disc - Brake hydraulic
Medžiaga Aluminum

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės