Meniu
0
Norai

SRAM GX Trigger kairė pavarų perjungimo rankenėlė, 2x10 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 007018208001
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
33,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM GX Trigger kairė pavarų perjungimo rankenėlė, 2x10 pavarų

SRAM GX 2X10 TRIGGER SHIFTER
The GX 2x10 trigger shifters feature an aluminum lever, resulting in minimal weight with maximum durability. Pair the GX 2x10 trigger shifters with the MatchMaker™ X clamp to streamline your handlebar setup. The GX trigger shifters maintain the legacy of X0 shifting with features and technologies optimized for 2x10 and EXACT ACTUATION™.
  • Use: MTB
  • Group: GX
  • Technology Highlights: X-ACTUATION™
  • 2-speed

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės