Meniu
0
Norai

SRAM GX Eagle Transmission Flattop grandinė | 12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
48,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM GX Eagle Transmission Flattop grandinė | 12 pavarų


SRAM "GX Eagle" (T-Tipas) grandinė yra stipriausia, kokią SRAM kada nors pagaminę. Specialiai sukurta siekiant optimizuoti "Eagle" pavarų sistemas, ši visiškai nauja T-Tipo konstrukcija pasižymi unikalia plokščia viršūne. Ne tik, kad ši forma maksimizuoja perjungimo našumą ir pagerina bet kokio dviračio estetiką, bet ji yra specialiai sukurta atsižvelgiant į didesnes e-dviračių sukėlto momento apkrovas, nes jos tvirti nareliai suteikia neįtikėtiną stiprumą.

Savybės

  • Stipriausia SRAM grandinė. Specialiai sukurta "Eagle" pavarų sistemoms.
  • Plokščios viršutinės dalies profilis, neįtikėtinas perjungimo našumas, žaidimą keičianti estetika.
  • Tvirti nareliai, visiškai tinkami naudoti e-dviračiuose.

Technologijos

HARD CHROME™ - grandinė turi keturis kartus didesnį atsparumą tempimui (nusidėvėjimui) nei kitos SRAM grandinės. Tai pasiekta dėl naujo vidinių grandinės segmentų ir apdailos proceso. HARD CHROME™ grandinė ilgiau tarnauja ir yra lygiai taip pat stipri.

PowerLock® - SRAM grandinės inžinieriai sukūrė PowerLock® kaip įrankį, nereikalaujantį specialių įrankių, bet užtikrinantį patikimą ir nuoseklų grandinių sujungimą. 

Eagle™ technologija atstovauja naujausiai 1x pavarų transmisijos technologijai. "Eagle" yra lengvesnė, paprastesnė, patvaresnė ir lengviau naudojama pavarų sistema. "Eagle" apima visiškai naujus 1x komponentus, sukurtus dar didesniam patvarumui ir našumui, išlaikant reikšmingą svorio pranašumą prieš kitas pavarų sistemas. "Eagle" technologija taip pat suteikia išplėstą 500% pavarų diapazoną, kuris yra lygus 2x11 pavarų sistemoms.


Techninės savybės
Kategorija MTB
Narelių skaičius 126
Pavaros 12
Sujungimo tipas Greitoji jungtis - PowerLock 12s T-Type BLK
Modelis GX Eagle
Svoris (g) 285

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės