Meniu
0
Norai

SRAM GX Eagle Grip Shift pavarų perjungimo rankenėlė, 12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 007018318000
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
35,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM GX Eagle Grip Shift pavarų perjungimo rankenėlė, 12 pavarų

SRAM EAGLE GRIP SHIFT
Three decades ago, SRAM was founded on a product called Grip Shift, and an idea that shifting a bike should be easier, better and more intuitive. The new Eagle™ Grip Shift includes new, robust internals that make it even more durable and its shifting performance more precise. But just like the original, it is total control in the palm of your hand.
  • Recommended group: GX Eagle™
  • Gears: 12-speed
  • Compatibility: All levels of Eagle™ drivetrain systems

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės