Meniu
0
Norai

SRAM Force 1 švaistikliai, 40T, 1x12-pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
399,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Force 1 švaistikliai, 40T, 1x12-pavarų

Vienas dantratis ir plataus diapazono kasetė yra nuostabiai švarus būdas įveikti daugybę disciplinų, o SRAM yra "1x" lyderiai. Lengvi ir tvirti tiesioginio tvirtinimo dantračiai turi X-SYNC dantų technologiją, kad maksimaliai išlaikytų grandinę, ir yra tvirtinami prie anglinių pluošto švaistiklių su įspūdinga, bet subtilia apdaila. 

SAVYBĖS

 • Tiesioginio tvirtinimo dantračiai yra lengvesni ir standesni už tradicinius dantračius su voratinkliai

 • 48T ir 50T variantai turi tiesiogiai montuojamus aerodinaminius dantračius, užtikrinančius geresnę aerodinamiką.

 • SRAM X-SYNC dantračio technologija užtikrina maksimalų grandinės valdymą

 • DUB centrinės ašies guolis užtikrina ilgaamžiškumą ir paprastumą

 • Gali būti papildytas galios matuokliu

SPECIFIKACIJA

 • Naudojimas: Road, Cyclocross, Triathlon
 • Modelis: Force 1
 • BCD: Direct Mount (DM)
 • Spalva: pilka
 • Dantračio dydis: 40T
 • Medžiaga: Aliuminis
 • BB guolio sąsaja: 28,99 mm
 • Pavaros: 1x12 pavarų
 • Technologijos: X-Range, DUB, X-Sync

X Range

Plento dviračiai yra greitesni ir galingesni nei bet kada anksčiau, o dviratininkai plečia galimybes su dviračiais su nuleistu vairuu. "X-Range" yra pritaikyta šiuolaikiniam važiavimui keliais. SRAM visiškai iš naujo sukūrė plento pavarų sstemą - platesnis diapazonas, naudingesnis ir sklandesnis pavarų keitimas, taip pat išmanesni pavarų perjungimo nustatymai, kuriuos įgalina AXS. Naudodami X-Range visada turėsite tinkamą pavarą.

DUB™

Iš švaistiklio ir apatinio laikiklio sudarytas blokas yra DUB technologijos pagrindas. Čia standumas dera su ilgaamžiškumu. Sram žengė šiek tiek toliau ir viską dar labiau supaprastino. Tai ryžtingai sisteminis požiūris, integruojant dantratį, švaistiklio mechanizmą, veleną ir apatinį laikiklį, o tai reiškia geresnes pavaros charakteristikas.

X-SYNC™

SRAM X-SYNC™ dantračiai užtikrina aukščiausio lygio našumą ir ilgaamžiškumą. SRAM X-SYNC™ aukštų kvadratinių dantų kraštai anksčiau už tradicinius trikampio formos dantis įtraukia grandinę. Aštrus ir siauras dantukų profilis, taip pat suapvalintos nuožulnios briaunos padeda valdyti atsilenkusią grandinę. Siekiant užtikrinti geriausią įmanomą veikimą purvinomis sąlygomis, "X-SYNC™" dantračiuose suprojektuotos purvą valančios įdubos vidinėms grandinės grandims ir ritinėliams. Vokietijoje sukonstruoti X-SYNC™ žiedai yra neatsiejama SRAM 1x™ pavaros dalis.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės