Meniu
0
Norai

SRAM Force 1 AXS WIDE Power Meter MY24 švaistikliai / 43-30T / 2x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
632,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Force 1 AXS WIDE Power Meter MY24 švaistikliai / 43-30T / 2x12 pavarų


  • Supaprastintas galios matavimas kiekvienam dviratininkui: Šie elegantiški švaistikliai, kurių ašyje paslėptas "Quarq" galios matuoklis, yra stiliaus ir funkcionalumo derinys, sukurti tiksliai matuoti jūsų galią, tačiau nesudėtingi. Lengvi anglies pluošto švaistikliai ne tik puikiai atrodo, bet ir yra pagaminti taip, kad tarnautų ilgai. Jie universaliai tinka ir plento, ir kalnų dviračiams, todėl juos galėsite naudoti įvairiose dviračių sporto šakose.

  • Pažangus dantratis, užtikrinantis patikimą veikimą: SRAM X-SYNC 1x dantratis nustato naujus patvarumo ir efektyvumo standartus. Dėl unikalios dantukų konstrukcijos jis su grandine susijungia greičiau ir saugiau nei tradiciniai modeliai. Dėl išmanios konstrukcijos, neleidžiančios kauptis purvui, dantratis sukonstruotas taip, kad puikiai veiktų net esant prastoms kelio sąlygoms. Šiuos švaistiklius privalo turėti dviratininkai, kuriems reikia didelio našumo ir patikimumo kiekvienoje kelionėje.

  • Naujo lygio važiavimas dviračiu su išmaniąja technologija: Šie švaistikliai priklauso revoliucinei SRAM AXS sistemai, kuri į jūsų važiavimo dviračiu patirtį perkelia modernias technologijas. Naudodamiesi AXS programėle galite lengvai stebėti savo važiavimo duomenis, pritaikyti nustatymus ir nuolat gauti naujausią informaciją apie savo įrangos priežiūros poreikius. Šie švaistikliai yra skirti šiuolaikiniams dviratininkams, pasižymi plačiu suderinamumu su įvairiais dviračių rėmais ir ilgai veikiančia baterija. Nesvarbu, ar važiuojate keliu, ar trasomis, šie švaistikliai padės jums važiuoti išmaniau ir efektyviau.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) 94 BCD
Dantračio dydis 43/30T
Pavaros 12
Suderinamumas All SRAM Road WIDE DUB BBs, except Ai
Medžiaga Aluminum, Carbon

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės