Meniu
0
Norai

SRAM AXS Pod Rocker Paddle valdiklis | Left

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 003018397001
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
169,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM AXS Pod Rocker Paddle valdiklis | Left


"AXS Pod Rocker" valdiklis

Naujai sukurtas "AXS Pod Rocker Controller" valdiklis siūlo vairuotojams pažįstamą sąsają su keliais jutikliniais taškais, kad būtų galima valdyti moderniausią elektroninę įrangą. Patirkite lengvą elektroninį perjungimą su unikaliu valdikliu, kuris užtikrina kitokią ergonomišką "Pod" valdiklio padėtį. Pritaikykite "Pod" funkcijas naudodami AXS programėlę, kad galėtumėte priskirti bet kokį veiksmą bet kuriam mygtukui. "Pod Rocker" dangteliai specialiai sukurti naudoti kairėje ir dešinėje, suderinami su "Eagle Powertrain" arba "RockShox Flight Attendant" sistemomis. Pagerinkite savo važiavimą naudodami universalų ir pritaikomą "AXS Pod Rocker Controller" valdiklį, sukurtą taip, kad užtikrintų sklandų elektroninį valdymą ir ergonomišką komfortą.

Pagrindinės savybės:

  • Pritaikomos funkcijos: AXS įgalintus komponentus galima programuoti ir individualizuoti naudojant SRAM AXS programėlę.
  • Suderinamumas: Sukurtas naudoti su "Eagle Powertrain" ir "RockShox Flight Attendant" sistemomis.
  • Ergonomiškas dizainas: Unikali ergonomiška padėtis.
  • Specifiniai variantai: Galimi kairės ir dešinės pusės specifiniai variantai, skirti tiksliam valdymui.

Techninės savybės
Baterijos dydis CR2032
Kelios padėtys Taip
Montavimo vieta Kairė
Suderinamumas MTB
Valdymo taškas Dvigubas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės