Meniu
0
Norai

Specialized Tone šalmas / White - Morning Mist

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
80,00€
Specialized Tone šalmas / Birch - Taupe Specialized Tone šalmas / Deep Marine Metallic Specialized Tone šalmas / Limestone - Birch Specialized Tone šalmas / Smoke Specialized Tone šalmas / White - Morning Mist
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Tone šalmas / White - Morning Mist

Tone šalmas atrodo gerai ir veikia (dar geriau). Tone sukurtas siekiant geros išvaizdos ir patikimumo, jis iš naujo apibrėžia, kaip atrodo ir veikia dviratininko šalmas. Integruota pritaikymo sistema su "Tri-fix" diržų reguliavimu leidžia lengvai prisitaikyti dirželius, o vidiniai kanalai užtikrina oro judėjimą, kai greitai ir patogiai važiuojate. Tone šalmas suteikia jums visas tinkamas priežastis išeiti į lauką, pradedant važiavimu į darbą ir baigiant kasdieniu pasivažinėjimu.

 • Lengvai reguliuojama "Headset SX" pritaikymo sistema su "Tri-Fix" dalikliais užtikrina lengvą ir tikslų pritaikymą.
 • Vidiniai kanalai skatina oro srautą.
 • Tone siūlomi trijų dydžių korpusai su klasikine SBC galvos forma.
 • Tone šalmas pelnė aukščiausią 5 žvaigždučių "Virginia Tech® Helmet Rating™" įvertinimą iš tarptautiniu mastu žinomo Virdžinijos politechnikos instituto ir valstybinio universiteto.
 • Šviesą atspindintys lipdukai užtikrina vientisą matomumą dieną ir naktį.
 • Įrengta MIPS - sistema, kurioje yra mažos trinties sluoksnis, leidžiantis slydimo judesius 10-15 mm visomis kryptimis. Tyrimai rodo, kad tai sumažina kai kurias sukimosi jėgas, perduodamas į smegenis per kampinius smūgius.
 • Paruoštas ANGi naudojimui
 • Atitinka JAV CPSC dviračių šalmų, skirtų penkerių metų ir vyresniems asmenims, saugos standartą.

  Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

  Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

  Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

  0 įvertinimai

  0/5 Bendras įvertinimas
  5
  0
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0

  Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

  Parašyti įvertinimą

  Bus rodoma prie komentaro
  5 - Geras / 1 - Blogas
  Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

  Panašios prekės