Meniu
0
Norai

Specialized Roval Control SL 35mm vairo iškyša | 6°

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
149,90€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Roval Control SL 35mm vairo iškyša | 6°

Pristatome "Control Stem", puikiai pagamintą su 35 mm spaustuvu, specialiai pritaikytą prie "Control SL" vairo, užtikrinantį neprilygstamą standumą ir valdymą. Jis išsiskiria neįtikėtinai mažu vos 100 g svoriu (50 mm ilgio) ir įrodo, kad iš tiesų galite turėti tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių.

  • Lengva, bet tvirta: "Control SL" vairo iškyša yra harmoningas minimalaus svorio ir didžiausio standumo derinys. Pagaminta iš aukštos kokybės 7075 lydinio su titano įranga, ji sukurta optimaliam veikimui, ypač lenktynių dienomis, o jos svoris yra idealus pasirinkimas varžybų komplektacijoms.
  • Nekompromisinis standumas: "Control SL Stem" pagamintas pagal tuos pačius standartus kaip ir "Roval" komponentų komplektas, jis užtikrina lenktynėms reikalingą standumą. Jo konstrukcija užtikrina tikslų valdymą ir greitą reakciją, o tai labai svarbu aukšto lygio varžybose.
  • Pritaikomas kiekvienam lenktynininkui: "Control Stem" yra šešių ilgių (50 mm, 60 mm, 70 mm, 80 mm, 90 mm, 100 mm) su 6 pakilimo laipsniais, todėl kiekvienas dviratininkas gali rasti sau idealiai tinkantį modelį.
  • Produkto specifikacijos: Medžiaga: 3D būdu kaltas ir CNC apdirbtas 7075 aliuminis, užtikrinantis ilgaamžiškumą ir lengvumą. Varžtai: pagaminti iš didelio atsparumo titano. Ilgio parinktys: Galimos 50 mm, 60 mm, 70 mm, 80 mm, 90 mm, 100 mm. Pakilimas: 6 laipsnių. Svoris: itin lengvas - 50 mm sveria 100 g, o 100 mm - 130 g. Apkabos skersmuo: Tiksliai pagamintas 35 mm. Laikiklio aukštis: Išmatuotas 40 mm. Suderinamumas su vairo vamzdžiu: Tinka 1-1/8" vamzdžiams.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės